SPORT ONZE NIEUWE REVUE 6 Nadat onze volleyballers/sters de hele zo mer buiten hebben kunnen oefenen, is thans een zaal beschikbaar, waardoor onze enthousiaste groep dus toch door kan gaan met de training. Steeds meer deel- nemers/sters verschijnen dan ook in het gymnastieklokaal van Jeruel, waar voor lopig op woensdagavond geoefend zal wor den. Als er echter nog dames of heren zijn, die wat voor de zaalsport over hebben, dan zijn deze van harte welkom. Op maandag 14 oktober speelde het heren team zijn eerste wedstrijd in de Nijverdalse competitie. Doordat op het laatste moment nog een speler wegens ziekte afviel, moest er met 5 man gespeeld worden. Onze jon gens hebben zich echter kranig geweerd. De eerste set werd met 1513 gewonnen, een goed begin dus. De tweede set werd, nadat we zelfs met 134 voor stonden, nog verloren met 1513, erg jammer, want de winst zat er dik in. In de tweede wedstrijd lieten we Holten toch even zien, dat we met 5 man ook niet bang waren. We kwamen met 90 achter te staan, doch toen liepen we o.a. door goed serveren al spoedig in en zonder dat Holten nog één puntje kon maken, kregen we de 15 vol. Doch in de tweede en derde set liet zich het gemis van de zesde man danig gelden. Deze sets werden dan ook eervol verloren. Het eerste wedstrijd resultaat is dus twee punten. SPORT II Onze wandelclub maakte op 7 september haar laatste uitstapie in dit seizoen met een tocht naar Genemuiden. Een pracht- tocht, die ons voerde door het waterrijke gebied dat de omgeving van deze plaats zo aantrekkelijk maakt. We kwamen door Belt en Schutsloot met zijn smalle brug getjes en prachtige boerderijtjes. Volgen^ onze smaak was dit dorpje nog mooier da^P Giethoorn, waar we ook nog heel dichv in de buurt kwamen om er vlak voor, bij de Blauwe Hand, af te buigen naar links, waar we vervolgens aan onze rechterkant het Beulaker Wiede zagen. Daar werd de mooie zeilsport druk beoefend. Voor ons die normaal niet veel anders dan regen water zien, was deze wandelmiddag in zo'n omgeving werkelijk een genot. Maken we aan het eind van dit seizoen de stand op, dan geloof ik wel te mogen zeggen, dat we een goed seizoen hebben gehad. Het doel dat we ons hadden ge steld terug naar de eerste klas is, hoewel ik de officiële competitielijst nog niet heb, geloof ik wel bereikt. Maar hierover een volgende keer J.P. Terwijl wij dit schrijven ligt onze nieuwe revue op papier vrijwel gereed. De meisjes zijn, onder leiding van mevrouw Kranen borg, reeds met haar repetities aangevan gen en nog in de loop van oktober zal ook met het instuderen van de teksten een begin worden gemaakt. Het ligt in de bedoeling dit seizoen op dinS dag 7 of uiterlijk donderdag 9 januari voor de sportvereniging te draaien en daarna voortgaande telkens op dinsdag en donderdagavond. De juiste datum van aanvang hopen wij in ons volgend num mer mede te delen. H. V.

Het Anker | 1957 | | pagina 6