14 Dat één van onze vrouwelijke werknemers het 50-jarig dienst jubileum mag vieren is wel een bijzonderheid die het vermelden waard is. Op 3 juli herdacht mej. J. Lan- kamp de dag waarop ze 50 jaar geleden haar werk bij Ter Horst Co. begon. Zij kwam in de Naaierij, waar ze de eerste paar jaar heeft geholpen bij het afmaken der zakken. Vervolgens kreeg ze een plaatsje achter de laings-machine, waar ze tot vier jaar geleden gewerkt heeft. Om gezondheidsredenen is ze toen verplaatst naar de handnaaierij, waar ze nu nog werk zaam is. cadeau werd op haar eigen verzoek ge wijzigd, om haar meubilair wat te ver nieuwen. Op 24 juli herdacht H. Sprakel het feit, dat hij 50 jaar bij Ter Horst Co. N.V. had gewerkt. Sprakel werd op het kantoor door de Directie gehuldigd, die hem uit erkentelijkheid voor het vele werk, dat hij voor het bedrijf heeft verricht, het gouden horloge met ketting aanbood. Hem werd dank gebracht voor de wijze, waarop hij zijn werk steeds tot grote voldoening van zijn chefs heeft gedaan. Op de dag van haar jubileum werd ze op het kantoor door de Directie ontvangen, die haar hartelijk feliciteerde met deze heugelijke gebeurtenis. Haar werd dank gebracht voor het vele werk, dat zij al deze jaren voor Ter Horst Co. N.V. heeft verricht en voor de wijze waarop ze dit werk heeft gedaan. Als waardering hiervoor werd haar een stoel aangeboden, waar zij naar de Di rectie hoopte nog lange tijd plezier van zal mogen hebben. Het meer gebruikelijke De Directie wenste Sprakel nog vele geluk kige jaren toe en hoopte, dat hij zijn werk nog in goede gezondheid mag blijven doen. De jubilaris kwam als jongen van 13 jaar in de Naaierij, waar hij eerst een half jaaMk geholpen heeft met het afmaken der zak^P ken. Hierna heeft hij in deze afdeling di verse werkzaamheden verricht tot hij la ter werd overgeplaatst naar de Spinnerij, waar hij klossenopsteker werd en zorgde voor het vervoer der klossen. Momenteel is hij nog in de Spinnerij als smeerder en verzorgt hij het naaien der snoertjes.

Het Anker | 1957 | | pagina 14