Dankbetuigingen 1/oetba.Lcomjaetitie 1957 8 avond niet alleen geoefend in volleybal, maar er worden tevens zomersporten zoals korfbal, atletiek e.d. beoefend. Mochten er onder de dames of heren nog zijn, die voor één der bovengenoemde sporten animo heb ben, dan is zij of hij van harte welkom op het terrein van de Kamgaren. J. P. Stand van de competitie bijgewerkt t.m. 18 juni 1957: gesp. gew. verl. gel. pnt v. teg. Beek 4 4 8 26—4 Spoelerij I 4 3 1 6 14—5 Spinnerij I 5 2 2 1 5 10—14 Kamgaren 4 2 2 4 10—7 Kantoor 4 2 2 4 6—11 Spinnerij II 4 1 2 1 3 9—12 Spoelerij II 3 1 2 2 6—9 Naaierij 6 1 5 2 10—29 Uit bovenstaande stand blijkt, dat Beek weer regelrecht op het kampioenschap aan- stoomt. Gezien het vertoonde spel heeft dit elftal ook de meeste aanspraak op de bovenste plaats. Spoelerij I miste de aansluiting bij de bovenste plaats door een 53 nederlaag te lijden tegen het Kan toor, hetgeen beslist niet nodig was ge weest. Het zat de Spoelerij in deze wed strijd niet mee. Het Kantoor kwam vrij onverwachts voor te staan en het was jammer, dat enkele spelers van de Spoe lerij deze achterstand niet konden ver kroppen en daardoor dingen gingen doen (overgaan tot te fors spel en zelfs uit ho^ veld lopen), waarvan ze later spijt kregel^ en die ook betoond hebben. Het verdere verloop van de competitie on dervindt enige stagnatie, doordat er nu enkele wedstrijden gespeeld moeten wor den op zaterdagmiddag. J. B. Ondergetekende betuigt hiermee aan baas en arbeiders van Weverij „Geurne" zijn hartelijke dank voor de prachtige fruit mand, die hij tijdens zijn ziekte mocht ontvangen. J. H. NIJLAND. Ondergetekenden betuigen de bazen en het personeel van hun afdeling hartelijk dank voor de mooie fruitmand, die zij tij dens hun ziekte mochten ontvangen. J. W. AVERESCH (Spoelerij „Boomkamp") H. BRINKMAN (Spoelerij „Beek") J. NIEUWENHUIS (Weverij „Boomkamp") G. H. WESSELS (Weverij „Geurne") Hiermede zeg ik de Directie hartelijk dank voor het fruit dat ze mij gestuurd heeft en de collega's en bazen van de Naaierij voor de prachtige fruitmand, die ik in het sanatorium mocht ontvangen. H. KOSTERBOK. De Directie zeg ik hartelijk dank voor het gouden horloge met ketting, dat ze mij bij mijn 50-jarig dienst jubileum heeft aan geboden. Verder ben ik de baas en arbei ders van de Plaatswerkers zeer erkentelijk voor het mooie cadeau, dat ik op deze dag van hen heb gekregen. G. W. BORGHUI^ Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie, bazen en arbeiders (sters) van Ter Horst Co. N.V. voor de bijdrage, die ik bij het overlijden van mijn man mocht ontvangen. G. BRUINS—RUITERKAMP.

Het Anker | 1957 | | pagina 8