&e komende tevue 17 Jnderdaad, beste vrienden(innen), een klein beetje gelijk hebt ge wanneer ge beweert, dat het wel wat vroeg is nu reeds over een komende revue te schrij ven, nu we nog midden in de junimaand zitten en de spreeuwen van de warmte in de dakgoot zitten te geeuwen. Het is meer de tijd aan de komende vakantie te den ken, plannen uit te werken die vaak even veel vreugde geven als de vakantie zelf. Het is maar hoe je het bekijkt, doch heb je van huis een beetje optimisme meege kregen, dan vindt ge levensvreugde op elk terrein, in Uw werk, in Uw woning, in Uw •tspanning, zelfs, al gaat de zon voor [er van ons wel eens schuil. En nu we met het schrijven van ons artikeltje toch al een beetje op een zijpaadje zijn, wen sen wij alle lezers een prettige vakantie met veel zon. Maar we zouden het over onze Revue heb ben. In de eerste plaats delen wij onze medewerkers(sters) van „Spaansken Pep per" mede, dat het traditionele uitstapje is vastgesteld op zaterdag 20 juli a.s. Waar we heen trekken merkt U al rijdende wel. Om misverstand te voorkomen, we gaan niet over de „streep", zoals we al hoorden verluiden. Dat zou alleen maar een „bus reisje" worden en dat is toch niet de be doeling. U noteert wel even de datum, 20 juli, vertrek kwart voor één, fabriek Beek. En dan gaan we toch even met U een babbeltje maken over de komende revue, de tiende, dus een jubileum. Het spreekt wel vanzelf, dat de leiding van onze revue club er op uit is voor voor deze revue niets aan het toeval over te laten, ook al, om dat ons wel een beetje verwende publiek juist met een jubileum nog hogere eisen zal Jfean stellen. Dat maakt de taak voor de ^ffding zeker niet gemakkelijker. Daarvoor gaat zij echter niet op zij, plannen liggen reeds ter tafel en zijn in een eerste bijeen komst einde mei besproken en getest. Deze plannen zullen gecorrigeerd worden, misschien door andere vervangen, doch als straks de „R" weer in de maand komt, hopen wij met deze voorbereidingen gereed te zijn en in een niet te geforceerd tempo met de studies aan te vangen. Natuurlijk rekenen wij voor het komende seizoen ook weer op de medewerking van alle vorige spelers en speelsters, die lang zamerhand een vriendenclub hebben ge vormd. Dat zijn de meisjes uit de jute- en kamgarenfabrieken, dat zijn de meisjes van de kantoren, dat zijn de mensen van de handenarbeid, naast hen, die uit de aard van hun werkkring en omgeving ge dwongen zijn ook met een temperatuur van 30 graden, zoals op het ogenblik dat wij dit schrijven, een boordje te dragen. Doet dat allemaal iets ter zake Nonsens, het gaat er immers niet om welk werk wij in onze maatschappij verrichten, het gaat er enkel om, hoe wij ons werk doen, ieder op zijn plaats. Die er anders over denkt blijkt zijn tijd heel slecht te verstaan. Naar het zich laat aanzien zullen wij voor de nieuwe revue nog enkele aanvullingen kunnen gebruiken, zowel dames als heren, vooral enige meisjes. Eisen van meer of mindere geschiktheid voor dit werk wor den niet gesteld, dat moet de praktijk leren. Wel worden leden gezocht met enige spirit, die bereid zijn zich in te zet ten en de moeilijkheden niet uit de weg te gaan. Met het oog op de samenstelling van de revue, de nieuwe groeperingen dus, waar mede de leiding van meet af rekening- moet houden, wordt hun, die zich wensen aan te sluiten, verzocht zich op zeer korte termijn op te geven bij één der bestuurs leden of sportleiders! sters) der afdelingen, zowel in jutefabriek als kamgaren. H.V.

Het Anker | 1957 | | pagina 17