9 Op 16 maart j.l. werden gedecoreerd: Van links naar rechts (le rij): mej. G. v. huis (43 dienstjaren), mej. H. Wolterink dienstjaren). Van links naar rechts (2e rij): de heren huis (42 dienstjaren) en H. Waggeveld d. Riet (42 dienstjaren), mej. G. Nieuwen- (44 dienstjaren) en mej. J. Harmsen (47 A. Pennings (41 dienstjaren), G. J. Borg- (42 dienstjaren). A. PENNINGS is 41 jaar in dienst geweest bij Ter Horst Co. N.V. Hij is van beroep wever, doch twee jaar geleden werd hij overgeplaatst naar de afdeling Krasserij om hem het werken wat te vergemakkelijken. Hier is hij als oplegger bij de breaker werkzaam. G. J. BORGHUIS is werkzaam als bank werker in de Smederij, welke afdeling hij 'ook als Ondernemingsraadslid vertegen woordigt. Tussentijds is hij van 1921 tot 1943 chauffeur geweest bij wijlen de heer J. H. ter Horst. Hij heeft momenteel ruim 42 dienstjaren. H. WAGGEVELD trad in dienst bij Ter Horst Co. op 23 maart 1915. Hij werkte eerst enige jaren in de Spoelerij, waarna hij naar de Weverij werd overgeplaatst. Verder heeft hij van 1929—1940 in de Ka- landerij als keurder gewerkt. Vervolgens ging hij naar de buitenploeg, totdat hij in 1949 in de Pakkerij kwam, waar hij nog werkzaam is. Mej. v. d. RIET begon als klossenafneem- ster haar werkzaamheden bij Ter Horst Co. Zij werd na enkele jaren spinster en heeft dit werk onafgebroken verricht tot 1955. Hierna ging zij om gezondheids redenen naar de Naaierij, waar zij als handnaaister werkzaam is. Mej. G. NIEUWENHUIS begon als klossen- afneemster. Ook zij werd na enkele jaren spinster. Hierna werd zij in 1927 aange steld als hoofdshafter. Dit werk bleef zij verrichten tot 1954 toen het werk van hoofdshafter kwam te vervallen door de nieuwe spinmachines. Zodoende is zij thans weer als spinster werkzaam in de afdeling „Boomkamp". Mej. H. WOLTERINK heeft vanaf haar indiensttreding in de Naaierij gewerkt;

Het Anker | 1957 | | pagina 9