8 Hierna werd hij gelukgewenst door de heer A. H. ter Horst. Spreker zei, dat de Di rectie hem zeer erkentelijk is voor het werk, dat hij deze lange reeks van jaren voor Ter Horst Co. N.V. heeft verricht en hoopt dat hem gegeven moge zijn ook de overige jaren tot zijn pensioentijd hier in goede gezondheid te blijven werken. Op 15 maart werd de heer H. Timmerman gedecoreerd. De plechtigheid had plaats op het kantoor en werd verricht door de burgemeester van Wierden, Mr. E. D. Maal- derink. De burgemeester hield hierbij een korte toespraak, waarin hij o.m. zei, dat hij graag aan het verzoek van de Directie heeft wilen voldoen om deze Koninklijke Onderscheiding hier aan Timmerman uit te reiken. „Deze onderscheiding is een er kenning voor de jarenlange trouwe dienst die U aan Ter Horst Co. N.V. hebt be wezen", aldus de burgemeester, „en het verheugt mij U de Medaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau thans te mo gen opspelden". Spreker wenste hem vervolgens van harte geluk met deze onderscheiding en zei te hopen, dat hij deze nog vele jaren zal mo gen dragen in goede gezondheid en tot we derzijdse tevredenheid zijn werk bij Ter Horst Co. N.V. mag blijven verrichten. Hierna werd hij gelukgewenst met zijn on derscheiding door de Directie, die hem bij monde van de heer A. H. ter Horst harte lijk dank zegde voor het vele werk, dat hij aitijd op een voorbeeldige manier voor het bedrijf heeft verricht. Vervolgens dankte de heer A. H. ter Horst de burgemeester voor zijn bereidheid nas^^ Rijssen te komen om deze onderscheidinl^ aan eén van onze werknemers uit te reiken.

Het Anker | 1957 | | pagina 8