6 gadering gestelde vragen, deelt de Voorzit ter het volgende mede: le. Voor het vervoer van de Pakkerij naar de opslagplaats is een truck bijbesteld. 2e. Het voorstel om op alle orderbrieven een aantekening te maken als er ge stempeld moet worden, is ingevoerd (behoudens wanneer dit bij spoedor- ders niet mogelijk is). 3e. Betreffende het voorstel om jaarlijks een feestavond te houden voor de ju bilarissen en gedecoreerden kan nog geen mededeling worden gedaan. Vakantierooster 1957. De heer Ligtenberg geeft aan de hand van een uitgewerkt vakantieschema een uiteen- Besloten wordt voor deze periode de col lectieve snipperdagen als volgt vast te stellen Biddag Va dag zaterdag voor Pasen V2 dag Koninginnedag V2 dag (reserveren) zaterdag voor Pinksteren V2 dag zaterdag voor de vakantie V2 dag Verder zal Goede Vrijdag gestopt worden, waarvoor bij de Arbeidsinspectie een ver gunning is aangevraagd.1). De Ondernemingsraad is van mening, dat in het belang van de arbeiders de uit te werken uren het beste kunnen worden vastgesteld in de late dienst. Besloten wordt, dat met de normale dag- Vergadering Ondernemingsraad 1857 zetting van de nieuwe vakantieregeling, zoals deze volgens artikel 33 van de nieuwe C.A.O. is vastgelegd. In 't vervolg zullen de snipperdagen ook gerekend worden van vakantie tot vakan tie. Een werknemer, die gedurende het va kantiejaar onafgebroken in dienst is ge weest van dezelfde werkgever, heeft recht op 15 vakantiedagen, waaronder 3 zater dagen. Bij wijze van overgangsmaatregel gelden voor het tijdvak van 1 januari 1957 t.m .de fabrieksvakantie 1957 12 verlofda gen, waaronder 3 zaterdagen. 1Deze regeling is intussen op verzoek van de arbeiders gewijzigd, zodat niet uitgewerkt wordt. Met Goede Vrijdag wordt 's morgens collectief gesnipperd, ploeg 's avonds -h uur langer gewerkt zaï worden; met de dubbele ploegen, die tot 22.30 uur werken, zal overgewerkt worden tot 23 uur; met de dubbele ploegen ,die tot 's avonds 23 uur werken, zal zaterdags 2V2 uur langer gewerkt worden, terwijl de nachtploeg inplaats van tot 2 uur door werkt tot 2.30 uur.

Het Anker | 1957 | | pagina 6