Ond<2tnemin95ta*d 5 zei, dat hij als een goed organisator be kend staat en dat hij het zeer gedifferen- cieerde werk in deze afdeling tot grote te vredenheid van zijn superieuren heeft ver richt. Onder aanbieding van het gouden horloge bracht spreker hem dank voor alle bewezen diensten en hoopte dat hij zijn werk nog verder in goede gezondheid zal mogen verrichten. Baas Wolterink dankte de Directie voor de goede woorden tot hem gesproken alsook voor het cadeau dat hij als erkenning hierbij mocht ontvangen. Jan Beldman vierde op Goede Vrijdag zijn 50-jarig jubileum. Op 19 april 1907 kwam hij in de afdeling Krasserij bij de rovings. Vier jaar later ging hii naar de Spoelerij, waar hij als copsspoeler gewerkt heeft tot Iijn 25ste jaar. Vervolgens werd hij over geplaatst naar de Kalanderij, waar hij tot 1936 bij de meetmachine werkte, waarna hij als doekkeurder werd aangesteld. Dit werk doet hij nog steeds. Zeer nauwkeurig bekijkt hij het door de wevers afgeleverde doek en controleert dit op weeffouten, al vorens het verder in bewerking wordt ge nomen. Hij heeft door de jarenlange erva ring een grote vaardigheid in dit werk ge kregen, zodat weinig afwijkingen in het doek zijn speurend oog ontgaan. 's Middags werd hij op het Kantoor door de Directeuren A. H. ter Horst en H. Jor- daan ontvangen, die hem met zijn jubi leum hartelijk gelukwensten. De heer A. H. ter Horst sprak hierbij eveneens vol lof over zijn werk en bood hem namens de Directie een gouden horloge aan, als er- kennning voor alle bewezen diensten. Beldman wist nog vele voorvallen uit zijn loopbaan te vertellen, hetgeen een prettige conversatie gaf, zodat al gauw het uur van scheiden weer naderde. Met wederzijds de beste wensen werd af scheid genomen, waarna Beldman de dag verder thuis met een gezellig familiefeestje heeft doorgebracht. 3e VERGADERING VAN DE GEHOUDEN OP DONDERDAG 28 MAART 1957, 's-MORGENS HALF ELF. Voorzitter: de heer H. Jordaan. Aanwezig de O.R.-leden Joh. Geerling, J. H. Seppenwoolde, G. Mensink, G. J. J. Beunk, J. Bruins, Joh. Waanders, M. Meijerink, G. Wessels, Joh. Nijzink, G. J. Borghuis, G. W. Borghuis, A. H. W. Tho massen, G. J. van Putten en F. J. v. d. Noort en mej. H. Nieuwenhuis en de heer Ligtenberg. Na opening door de Voorzitter worden de notulen van de eerste en tweede vergade ring van de Ondernemingsraad ongewijzigd vastgesteld. In antwoord op enkele in de vorige ver-

Het Anker | 1957 | | pagina 5