3 H. J. Voortman kwam in de Krasserij als jongen van 12 jaar. Hij is hier onafgebro ken werkzaam geweest, eerst als klossen- jongen bij de rovings, vervolgens jaren lang achter de breakers en hij is thans op legger. Hij is nog zeer vitaal en doet met genoe gen zijn werk. Het is hem ook nog niet aan te zien, dat hij al een halve eeuw werk achter de rug heeft. Trouwens hij beweert zelf ook, dat hij zich niet kan in denken, dat hij reeds 50 jaar hier werkt. Beide jubilarissen werden door de Directie ontvangen en gefeliciteerd met deze heu gelijke dag. De heer A. H. ter Horst hield een korte toespraak, waarin hij hun werk roemde, als ook de prettige wijze waarop zij met hun chefs en collega's samenwerken. •Spreker zei, dat het de Directie verheugt 'en hiermede te kunnen complimenteren en hun als waardering voor hun 50-jarig dienstverband een gouden horloge te mo gen aanbieden. Met de wens dat ze dit nog vele jaren als een herinnering aan deze dag zullen mo gen dragen, besloot spreker zijn toespraak en zei te hopen, dat ze hun werk ook tot de tijd van hun pensionering in goede ge zondheid zullen mogen verrichten. D. J. Rouwendal vierde op 31 maart j.l. de dag dat hij een halve eeuw geleden zijn werk bij Ter Horst Co. begon. Ook hij kan zich niet indenken, dat dit al 50 jaar is geleden. Wel weet hij nog te vertellen, dat hij in de Spoelerij begon. Ongeveer 5 jaar heeft hij hier gewerkt. Een korte tijd heeft hij toen nog in de Sterkerij ge werkt, waarna hij op 21-jarige leeftijd naar de Spinnerij werd overgeplaatst. Hier heeft hij alle voorkomende werkzaamheden ver richt, doch het meest in de functie van smeerder. Op het kantoor werd hij op maandag 1 april door de Directie gehuldigd en werd hem dank gebracht voor alles wat hij ge durende deze lange tijd voor het bedrijf heeft verricht. De heer J. J. ter Horst zei dan ook, dat de Directie hem hiervoor zeer erkentelijk is en bood hem een gouden horloge met ketting aan als waardering voor zijn lange en trouwe dienst. Spreker wenste hem verder nog vele ge lukkige jaren toe.

Het Anker | 1957 | | pagina 3