Gplo&óinj puzzel A/te u.w5 ovet Wilhelmina 18 eierenper ei 7 gram eiwit, 7 gram vet bonen/erwtenper ons 23 gram eiwit, 2 gram vet; kaas (mager): per ons 35 gram eiwit, 10 gram vet. Na deze theorie de praktijk een lekker eierrecept, de schuimomelet (voor 4 personen). Nodig: 4 eieren, 2 lepels suiker, klont boter, V2 theelepel zout. De dooiers met de suiker in een kom met een houten lepel roeren. Het wit apart stijf slaan. De margarine in de koekepan warm maken. Dan wit en dooiers mengen en in de pan laten stollen. Na een half minuutje een geboterd deksel erop leggen en er bij blijven, tot de onderkant goud bruin is, dus steeds kijken. Leg er wat rabarbermoes op, klap de ome let in de koekepan met een mes dubbel en laat ze op een schotel glijden. Wat sui ker of poedersuiker over strooien en warm eten. Naaicursus Vrouwen, echtgenoten van ons personeel Er is een prettige naaicursus voor begin ners op dinsdagavond om half acht, Huis houdschool. Aanmelding bij de directrice, Mej. J. E. v. d. Gaast. J. E. v. d. G. tevreden en wij zullen nu maar hopen, dat het na goed doorzetten en volhouden de Vereniging mag gelukken in de Vaandel afdeling een eerste prijs te behalen met de zo vurig begeerde Federatievlag. Good luck E. J. B. Aan 27 van onze mensen heeft de reken kundige puzzel in het vorig nummer geen hoofdbrekens gekost. Zij losten de één vlug, de ander minder vlug het vraag stuk als volgt op 827ƒ36246383 \^3829 De winnaars waren, na loting natuurlijk: le prijs W. Schulenburg, loonnummer 2851 2e prijs Joh. Poortman, loonnummer 8802 3e prijs Mej. M. Mensink, loonnummer 3322 Op de Sociale Afdeling kunnen de prijsjes hiervoor in ontvangst worden genomen. J. B. Op zaterdag 16 maart j.l. heeft de Muziek vereniging „Wilhelmina" haar jaarverga dering gehouden in de Koffiekamer van het Parkgebouw. Jaarverslagen van secre taris en penningmeester werden gelezen en goedgekeurd en door de voorzitter werd onze Directie weer hartelijk dank gebracht voor alles wat zij in het afgelopen vereni gingsjaar voor het korps heeft gedaan. Bij de bestuursverkiezing werden de aftreden de bestuursleden, Paauwe en Schepers, bij acclamatie herkozen. Verder werd besloten op 6 juli a.s. deel te nemen aan een Federatie-concours te Zuid- Laren. De directeur was over de verrich ting van de verschillende leden heel goed VoetbalBedrijfscompetitie 1957 Voor de a.s. competitie hebben zich voor lopig 7 elftallen gemeld. Alle spelers, die meedoen, moeten lid zijn van onze sport vereniging en vanzelfsprekend ook hun contributie voldoen. Omdat de competitie van vorig jaar toen waren er ook 7 elf tallen en moesten er in 't geheel 42 wed strijden gespeeld worden eigenlijk niet volledig uitgespeeld is i.v.m. het korte tijds bestek, ligt het dit jaar in de bedoeling

Het Anker | 1957 | | pagina 18