GEDECOREERDEN 23 Op 29 december j.l, werden weer een aantal personen uit ons bedrijf gedecoreerd. De medaille in de Orde van Oranje-Nassau werd uitgereikt aan: Van links naar rechts: J. Rolleman, E. Ste- geman, J. Nijkamp, (eventjes zichtbaar), J. Nijsink, M. Pijffers, A. Slaghekke, M. ^Jdgtenberg, G. J. Timpers, H. Zwoferink, Nijveld, G. J. Rozendom en G. Nijland. De huldiging had plaats op het kantoor, waar de heer A. H. ter Horst hen namens de Directie hartelijk gelukwenste met hun hoge onderscheiding. Spreker zei dat ook de Directie er trots op is dat ze zoveel jaren Ter Horst Co. N.V. trouw zijn gebleven. Verder dankte spreker hen voor het werk, dat ze gedurende meer dan 40 jaar voor het bedrijf hebben verricht en hij sprak de wens uit, dat ze nog velej jaren in goede ge zondheid hun werk mogen voortzetten. Spreker overhandigde hun hierna de draag- medaille, die zij in 't vervolg gerechtigd zijn te dragen. Een kopje koffie met een sigaartje maakte de tongen los, zodat het een gemoedelijk en gezellig halfuurtje werd. Bij het afscheid dankte de heer J. Rolleman, ook namens de overige gedecoreerden, de Directie hartelijk voor de prettige ontvangst en de goede woorden tot hen gesproken. Verder dankte spreker de Directie, dat ze voor deze onderscheiding zijn voorgedragen, hetgeen voor hen een teken is dat hun werk bij Ter Horst Co. N.V. gewaardeerd is. Verder wilde hij niet nalaten hierbij op te merken, dat ze dit niet in eigen kracht heb ben kunnen doen, doch wil Gode de eer ge ven, Die gaf dat ze gedurende meer dan 40 jaar hun werk in gezondheid hebben mogen verrichten.

Het Anker | 1957 | | pagina 23