Personalia ■OjendcL Patkyebouw: Ook kot Ireóte paatd óttuikelt wol eeni ïPankltetiLiyinjen 27 23 oktober: Vereniging van Nederlandse Huisvrou wen. 30 oktober: Voorstelling, te geven door het Toneel gezelschap Johan Kaart. 8 november: Lezing, uitgaande van de Nederlandse Stichting voor het Gebrekkige Kind. 19 en 20 november: Uitvoeringen van de Gymnastiekvereni- P ging „Vlugheid en Kracht". 29 november: Contactavond Kamgarenspinnerij. hun op kantoor bereid is en de felicitaties, die zij van de Directie en de collega's uit hun afdelingen hebben mogen ontvangen. Hiermede zeg ik de Directie en het fabrieks- personeel van Ter Horst Co. N.V. harte lijk dank voor de financiële steun, die ik mocht ontvangen bij het overlijden van mijn man. Wed. B. PAALMAN—SLAGMAN. Ondergetekende betuigt aan Directie, Ba zen en arbeid(st)ers van Ter Horst Co. N.V. haar hartelijke dank voor de over- lijdensbijdrage en de vele blijken van be langstelling, die zij heeft ontvangen bij het overlijden van haar man. Tevens dankt zij de Directie voor het toegekende pensioen. Wed. G. VAN BRUSSEL— DOMMERHOLT. Uit een artikel in een bekend Twents blad op het gebied van de textiel lichten we de volgende zinsnede: „Hoe verliep de ontwikkeling in deze hon derd jaar? Volgens de patroonvan huisweverij tot geïntegreerde machinale fa bricage". Eén van de twee: of hier is een doorgewin terde jager aan het woord; öf hier schrijft iemand die graag uitspraken van zijn baas •^nhaalt. Anders zou hij stellig „het pa- roon" geschreven hebben. Het personeel, dat op 31 juli, 31 augustus en 29 september j.l. een Koninklijke Onder scheiding ontving, zegt hierbij de Directie dank voor de vriendelijke ontvangst, die Geboren 14—8—1956 Christina d.v. F. J. Smalbrugge (Weverij) en J. de Leeuw. 14—8—1956 Antonius Hermannus, z.v. H. Dreijerink (Weverij) en M. E. Kok. 2681956 Hendrikus, z.v. J. Immink (Kalanderij) en W. Scholten. 3081956 Manna, d.v. G. Schulenburg (Spoelerij) en H. v. d. Noort. 5—9—1956 Frederika, d.v. J. J. H. Lohuis (Kalanderij) en A. Baan. 9—9—1956 Willem Johan, z.v. H. Wolterink (Plaatswerkers) en H. Eertink. 10—9—1956 Harmina Gerritdina, d.v. D. Poortman (Weverij) en H. Deijk. 13—9—1956 Albertha Anthonia, d.v. B. M. v. d. Wurp (Weverij) en M. W. Wennekes. 219—1956 Gradus, z.v. M. Zonnebelt (Spoelerij) en M. Averesch.

Het Anker | 1956 | | pagina 27