VOETBAL 1956 JSedtij^ó- competitie Jïpottdaj 5 Van de bedrijfscompetitie kunnen we mededelen, dat deze zo goed als ten einde is. Er moeten nog enkele wedstrij den gespeeld worden. Het elftal van Beek, dat met hoofd en schouders vooral in technisch opzicht boven de andere elf tallen uitstak, kan zich zo goed als kampi oen noemen. De Spoelerij leverde nog lange wedstrijd SpoelerijBeek, zal dus de beslis sing moeten brengen. De stand, bijgewerkt t.m. 16 augustus, ziet er als volgt uit: Gesp. Gew. Gel. Verl. Pnt. v—t. Beek Spoelerij Kantoor Kamgaren Spinnerij Naaierij 7 6 1 13 35—10 8 6 1 1 13 26—10 9 4 2 2 10 19—21 8 3 0 5 6 16—18 9 2 1 6 5 23—21 9 1 8 2 20—49 J. B. ,,Goal' tijd zware strijd, maar moest door het „hu zarenstuk" van de veteranen (lees: Kan toor) twee belangrijke verliespunten incas seren, waardoor de Spoelerij weliswaar niet uitgeschakeld werd voor het kampioen schap, maar toch minder kans kreeg. De Gezien de grote belangstelling voor de openluchtsport ligt het in de bedoeling mits er natuurlijk voldoende deel name bestaat om als besluit van de zo mersport weer een sportdag te organiseren. Voor de dames zijn de volgende nummers gekozen 80 meter hardlopen, vèrspringen en hoog springen, terwijl het programma van de he ren zal bestaan uit: 100 meter hardlopen, 800 meter hardlopen, vèrspringen en hoogspringen. Bovendien zal er nog een wedstrijd ge speeld worden van een team van de vol leyballers van Ter Horst tegen een nog na der te bepalen tegenstander. De datum, waarop deze sportdag gehouden zal wor den, kan nog niet zeker vastgesteld worden, maar als voorlopige datum wordt aange houden zaterdag 15 september, terrein Kam. garen. Definitieve mededelingen hierom trent zullen nog bekend gemaakt worden. Zij, die wensen deel te nemen, moeten zich vóór 8 september a.s. opgeven bij een van de volgende personen: Joh. Poortman, J. Schu- lenburg, G. Hofstede, M. Kreykes, H. Vlogt- man. Afzonderlijke deelname aan één van de ge noemde nummers ïs natuurlijk ook toege staan. Vooral voor de heren lange-afstand- lopers is dit een mooie gelegenheid hun kunnen te tonen op de 800 meter. Ver plichte deelname aan andere nummers be staat er dus niet. Speciaal voor de 800 meter kunnen dan alle krachten gereser veerd worden. Hoe meer deelnemers voor deze 800 meterrace, hoe spannender en inte ressanter. Het geheel zal als gewoonlijk staan onder de beproefde leiding van de heer Jansen. J. B.

Het Anker | 1956 | | pagina 5