Puï-ieL 0 O O©©© - Met een variant op de bekende uit spraak over levertraan, zal de samen steller van de onderstaande serie gevulde nulletjes gedacht hebben: „Er zit weer een R in de maand, dus dat betekent rekenen". We hebben daarom graag zijn puzzel aan vaard, en zijn benieuwd wat de vele reken- Oplossingen kunt U als steeds bezorgen bij of inzenden naar de Sociale Afdeling, dit- et een* verijssel is het land waarover men veel leest dat de „naoberplicht" er zo in ere gehouden wordt. We kunnen het in Teder folkloristisch boek vinden. Het is een goede gedachte om plichten te gevoelen tegenover de medemens en het doet iemand goed te horen dat men deze plicht als van zelfsprekend beschouwt. Het is nu eenmaal zo, en het blijft zo, in vreugde en verdriet. De regels die er voor staan worden stipt op gevolgd en men denkt hier wel eens, dat men in de grote steden zich helemaal niet om een buurgezin bekommert. meesters (en meesteressen) onder het lezend publiek van „Het Anker" er van maken. Het is nog nooit zo geweest, dat de prijsjes bleven liggen, en ook deze keer zal er wel weer om geloot moeten worden. Voor het zover is hopen wij echter, dat U een prettige puzzelavondje of zelfs puz zeldagje hebt gehad met of zonder regen. X maal voor 15 september a.s. J. B. even (tij 5tïl Maar wat gebeurt er wanneer we in de ge wone dagelijkse sleur met elkaar omgaan, dus als er een tijd is dat de burenplicht ons niet roept Wonderlijk, hoe weinig we dan soms terugvinden en wat er overblijft wan neer we de plicht alléén als plicht zien. Komt er in ons leven niet iets meer kijken dan dat alleen, moeten er ook niet wat ver antwoordelijkheidsgevoel en liefde aan toe gevoegd worden Wat komt er soms in de praktijk van terecht, als we zonder meer on elkaar worden losgelaten Allemaal vragen die we onszelf stellen, wan. 21

Het Anker | 1956 | | pagina 21