18 reid zich te verdiepen in de moeilijkheden van zijn arbeiders. De bedrijfsleiding, collega's en personeel ga ven verder van hun belangstelling blijk door hem als herinnering en als blijk van waardering en sympathie voor zijn persoon en werk een geschenk aan te bieden. Vervolgens had het afscheid plaats van on derstaande personen, waarvan wij op het laatste moment nog net een kiekje konden maken. Ie rij van links naar rechtsG. ter Harmsel 51 dienstjaren), J. van Heek (43 d.j.), J. v. d. Maat (51 d.j.), J. Landeweerd (51 d.j.) 2e rij van links naar rechts: H. W. van Brusse (53 d.j.), Js. Sprakel (52 d.j.), G. J. Bruins (52 d.j.), G. J. Pijffers (51 d.j.), H. Lentink (46 d.j.) Allen hebben een lange staat van dienst achter de rug en kunnen op een welbe steed en arbeidzaam leven terugzien. De Heer Ter Horst dankte hen namens de Di rectie voor het vele werk dat zij voor Ter Horst Co. N.V. hebben verricht. „Zonder onderscheid mogen wij zeggen, dat U zich elk in zijn werk zeer verdienstelijk hebt maakt en dat wij dit ook ten zeerste gewai.^^ deerd hebben", aldus spreker. Na een gezellig samenzijn, waarbij verschil lende taferelen uit het verleden werden op gehaald, doch ook de plannen voor de vrije tijd in de toekomst werden besproken, werd hartelijk afscheid genomen. De Directie wenst allen een goede pensioentijd toe en hoopt, dat ieder nog lang van een welver diende rust zal mogen genieten. De Redactie van „Het Anker" voegt hieraan gaarne ook de beste wensen voor de toe komst toe.

Het Anker | 1956 | | pagina 18