15 Ook dit seizoen wordt er weer door de leden onzer sportvereniging' flink aan sport ge daan. Zo zijn in de afdeling voetbal de ver schillende voetbalduels weer in volle hevig heid ontbrand. Doch gelukkig dragen ze al tijd een eerlijk en sportief karakter; na tuurlijk gaat het wel eens hard tegen hard, maar ja, daarvoor is het ook een sport voor mannen, al heb ik ook wel eens horen mom pelen, dat er een partijtje zou worden ge speeld tussen een paar van onze damesaf delingen. Over onze damesafdeling gesproken en met name de wandelclub, deze spreekt ook dit jaar weer een woordje mee. Op zaterdag 2 Jvni werd deelgenomen aan een tocht in ^Pmelo. Dat leider Haase over de prestaties van onze meisjes nu vol lof was geloof ik niet, een tweede prijs was wel aardig, doch met zo'n groep zat er meer in. Van 2023 juni namen 30 meisjes deel aan de Avondvierdaagse. Onze groep maakte daar een bijzondere goede indruk. Het mag dan ook wel een prestatie genoemd worden om na het volbrengen van de dag toch in drie avonden nog 65 km. te tippelen. De bloe men, voor deze prestatie hun aangeboden, waren dan ook volkomen verdiend. Hulde Dat ook onze woensdagavondsport, waarop naast athletiek en gymnastiek verschillende balspelen worden beoefend, weer is begon nen onder leiding van de heer J. Jansen, kan ons niet anders dan verheugen. Wij ho pen dan ook, dat vele van onze leden, zo wel dames als heren, dit van harte met ons eens zijn en deze zomer geen woensdag avond zullen overslaan om één van boven genoemde openluchtsporten te beoefenen op de terreinen van het sportveld bij de „Kamgaren". J. P.

Het Anker | 1956 | | pagina 15