/3edtijjj5- competltie 1956 19 niet geheel aan overgeven. Ook heeft de zon vaak kuren, die geheim gehouden wor den. Men verbrandt zo vlug wanneer er veel ultra-violette stralen in de atmosfeer zijn, maar we kunnen ze niet onderschei den. De ene dag zal verbranding dus veel snel ler optreden dan de andere. Neem dus voor het strand een blouse met lange mouwen mee, die zal U zeker van pas komen en koop, wanneer Uw gezicht de zonnebrand niet kan verdragen, zo'n gezellige grote strand- hoed. Wanneer U in het water bent geweest, droog U dan vóór het zonnen eerst zorg vuldig af. Ieder waterdruppeltje op Uw huid als een brandglas en zeker zeewater, om dat dit bovendien nog een zoutgehalte be vat. En nu tot slotUw ogen. Een zonnebril is geen overbodige luxe en zeker geen onzin. De mensen, die zeggen, dat een zonnebril alléén voor de show is, zijn er naast. Wanneer men de ogen teveel blootstelt aan regelrechte zonnestralen, kan 't gevolg hier van zijn dat de ogen aangetast worden en men constant een bril zal moeten dragen. Men wordt dan doorgaans bijziende, wat dus zeggen wil, altijd een bril dragen om in de verte te kunnen zien. Laat dus Uw devies voor deze zomer luiden VOORZICHTIGHEID IN ALLE OPZICH TEN. Hiermee mogen wij U een prettige zo mer toewensen. Inmiddels heeft de bedrijfscompetitie weer een aanvang genomen. Met veel enthousi asme, vooral van de jeugdige garde, zijn de eerste wedstrijden gespeeld. Uit de resulta ten hiervan is eigenlijk nu reeds weer enigs zins op te maken, welke afdelingen een goede gooi zullen doen naar het kampioen schap. In 't geheel hebben 7 elftallen inge schreven n.l. Kamgaren, Spoelerij, Naaierij, Beek, Spinnerij, Boomkamp en Kantoor. Tot dusver (31 mei) zijn er een viertal wed strijden gespeeld. De Naaierij met hoofd- ^ikelijk nog zeer jonge spelers, moest reeds twee nederlagen incasseren, maar toch bleek wel, dat ze er bij vorig jaar vergele ken stukken op vooruit gegaan is. Spinnerij en Spoelerij beschikken ook over jeugdig spelersmateriaal en de wedstrijden, die bei de afdelingen tegen het Kantoor speelden zo zoetjes aan zou het Kantoorelftal bij de veteranenafdeling ingelijfd kunnen wor den waren van een hoog gehalte. Tot het eind toe bleef de spanning er in en de gelij ke spelen waren ook de beste verhouding. Elke woensdagavond komen de aanvoerders van de elftallen bij elkaar om het program ma voor de komende week vast te stellen. In dit seizoen moeten er 42 wedstrijden ge speeld worden; met het oog hierop is het van belang, dat er zo weinig mogelijk wed strijden uitgesteld worden. De uitslagen van de gespeelde wedstrijden zijn 22 mei: KamgarenNaaierij 24 mei: SpoelerijKantoor 28 mei: NaaierijBeek 30 meiKantoorSpinnerij 5—1 1—1 1—9 1—1 J. B. Er kwamen weer heel wat inzendingen bin nen, waarvan 31 met goed antwoord. Wij mogen dus niet klagen over het aantal re- kenkundigen onder ons. Er moest dus weer geloot worden om de eerste drie plaatsen en daarbij kwamen uit de bus de volgende gelukkigen: le prijs G. J. Bakker, kantoor. 2e prijs J. H. Borghuis, no. 9101. 3e prijs J. Ligtenberg, no. 6212. Wil iedereen, in volgende gevallen, ook wel steeds zijn of haar naam op de blaadjes vermelden Deze keer was er een goede oplosser bij, die zijn naam niet had opge schreven. In dit nummer zult U geen puzzel aantref fen. Het is zulk prachtig weer geworden, dat er voor de grote meerderheid van ons buiten genoeg te puzzelen valt.

Het Anker | 1956 | | pagina 19