16 een bewijs, dat men er graag vertoeft en men over de bediening tevreden is. De Rijssense oudstrijders houden de gele deren nog steeds gesloten. Een bewijs van hun activiteit kunt U vinden in het feit. dat onder hun auspiciën op dinsdag 10 juli een concert met demonstratie in 't Park zal plaats hebben door het Trompetter- corps en de Drumband van de Huzaren van Boreel onder leiding van de kapelmeester adiudant J. A. Reinhoudt. Ongetwijfeld zal het Riissense publiek door een grote op komst blijk, geven de activiteit van de Ver eniging op prijs te stellen. Het V.V.V. heeft grote plannen, voor de verwerkelijking waarvan het bestuur de me dewerking van T.O.V.A. heeft ingeroepen, welke medewerking graag werd verleend. Het betreft een reeks van feestelijkheden, die alle in de fabrieksvakantie zullen plaats hebben in het Volkspark. Niet alleen de ou deren zullen 's avonds kunnen genieten van wat er geboden wordt; ook aan de kin deren is gedacht. Voor hen zal er 's mid dags een enkele maal een apart program ma worden samengesteld. We hopen, dat het prijzenswaardig initiatief van de V.V.V. in brede kringen waardering zal vinden en dat door mooi weer begunstigd, deze festi viteiten er toe zullen bijdragen, dat de va kantie voor velen een succes wordt. Dat er drie filmvoorstellingen in 't Parkge bouw gegeven worden, mogen wij bekend veronderstellen. Bovendien worden elke woensdag- en vrijdagmiddag om half drie de films proefgedraaid. Weten de gepensio neerden, dat zij gratis toegang hebben tot deze proefvoorstellingen 27 en 28 juni is er een tentoonstelling in de Huishoudschool. Wij hopen, dat U deze da gen geen verjaardag of zo iets hebt, maar komt kijken. Niet, dat we verleden jaar geen belangstelling haddenwe zakten haast door de vloer van de vele mensen. Als U kunt, kom dan 's morgens of 's mid| dags, dan is het rustiger. Dc tijden zijn woensdag 45'A uur en 79 uur. donderdag 1012 uur en 3V2SV? uur en 79 uur. Wie wil, geeft zich dan meteen op voor Kookcursus Naaicursus Cursus Kinderverzorging. Voor getrouwde vrouwen: Kookcursus Naai- en handwerkcursus. 3 september begint alles opnieuw. Vele naai cursussen worden voortgezet. J. E. v. d. G. Alle kout is geen verkoopkout. (Afdeling Verkoop). In het land der blinden is de B-twill koning. Van uitstel komt minder produktie. Van dik garen twijnt men striktouw. Beter één boom in de sterkerij, dan tien in de lucht. Wat breedte heeft, kan breed weven. (Nieu we getouwen). Eén bonenzak maakt nog geen zomer. Wie het laatst schrijft, schrijft het best. (De facturist). Met de zak wordt zo lang gesmeten, tot hij barst). Als er één aardappel over de Noordzee is, volgen er meer. (Aardappelzakken april 1956).

Het Anker | 1956 | | pagina 16