14 Op het Kantoor werden zij door de Directie ontvangen, die hen met deze hoge onder scheiding gelukwenste. De oudste Directeur, de heer J. J. ter Horst, hield hierbij een toespraak, waarin hij zijn blijdschap uitsprak deze dag samen te mo gen beleven. Hij dankte hen verder voor hun lange en trouwe dienst aan Ter Horst Co. N.V. bewezen. Onder gezellige kout bleef men verder nog een poosje bijeen, waarna ze per auto wer den thuisgebracht om verder deze dag in huiselijke kring door te brengen. Om aan de gestelde eisen voor onze Be drijfszelfbescherming te voldoen, werd een nieuwe cursus voor opleiding E.H.B.O. ge organiseerd. Hoewel in het begin het aantal deelnemers groot was, beperkte zich het aantal cursis ten al gauw tot en vaste kern van negen personen, die regelmatig de lessen volgde. Onder de bekwame leiding van Dr. P. Oost hoek, die bij de praktische lessen geassis teerd werd door de heren H. Bakker en H. Slettenhaar werd deze cursus tot een goed einde gebracht. Op 15 mei werden de cursisten geëxami neerd door Dr. Scheffer uit Almelo. Hoewel verschillenden van hen al dagen van te vo* voren een beetje in dezaten over wat de uitslag zou worden, kon Dr. Schef fer ons na afloop toch de verheugende me dedeling doen, dat alle kandidaten het di ploma E.H.B.O. zouden ontvangen. Wij wensen onze nieuwe E.H.B.O.'ers dan ook van harte geluk met het bereikte resul taat. Het is mooi te weten, dat zich weer een aantal personen op deze wijze verdien stelijk heeft gemaakt tot nut en heil van onze gemeenschap. Om deze reden zijn wij hen dan ook zeer erkentelijk voor de moeite, die ze zich hiervoor getroost hebben. De geslaagden zijn Van rechts naar links: de dames G. Knol, F. Nijland, en H. Nieuwenhuis; de heren E. J. H. Sprakel, D. Poortman, B. J. Meijerink, H. Vorkink en J. Timmerman.

Het Anker | 1956 | | pagina 14