12 Op 1 mei herdachten O. VOORTMAN en G. HAECKE de dag, dat zij een halve eeuw geleden hun werk bij Ter Horst Co. N.V. begonnen. Deze dag is voor hen niet ongemerkt voor bijgegaan. 's Morgens werden ze op het Kantoor door de Directie ontvangen, die hen met dit bijzondere jubileum gelukwens te. De heer J. J. ter Horst hield hierbij een korte toespraak, waarin hij hun hartelijk dank zegde voor hun trouwe dienst en voor al het werk, dat ze gedurende al die jaren voor Ter Horst Co. N.V. hebben verricht. Spreker bood hun vervolgens het traditio nele geschenk aan, een gouden horloge met ketting, met de wens, dat zij dit nog vele jaren in goede gezondheid mogen dragen. Een prettig gesprek over belevenissen van vroeger volgde, waarbij verschillende anek dotes uit hun werk in het bedrijf werden opgehaald. De jubilarissen dankten hierna de Directie voor de hulde aan hen ge bracht en voor het mooie cadeau. Haecke was vroeger machine-drijver in „Boomkamp". Deze grote machines laten draaien was zijn lust en zijn leven. Tot zijn grote spijt kwam hierin verandering door de elektrificatie van de fabriek „Boom kamp" en werd zijn machine buiten werking- gesteld. Hierna werd hij overgeplaatst naar de Weverij, waar hij behulpzaam is bij de automatisering van de weverij. Ook dit werk doet hij met plezier en tot volle tevreden heid van zijn superieuren. Van O. Voorman kunnen we zeggen, dat hij een wever van formaat is. Gedurende al die jaren is hij zijn getouwen getrouw geble ven, die voor hem dan ook geen geheimen meer hebben. Niet alleen door de kwantiteit, doch ook door de kwaliteit van het doek, dat hij maakt, staat hij bij zijn chefs in hoog aanzien. 251956 G. J. Schuiterd (Weverij) 951956 H. van Brussel (Naaierij)

Het Anker | 1956 | | pagina 12