ftatkyebouw 4jaiskoudlclool 2 8 Attentie Op de kookcursus van donderdagavond zijn enkele plaatsen vrij gekomen. Is dat iets voor oud-leerlingen, die vorige cursussen moesten afbreken wegens familie- of ande re omstandigheden De cursus duurt nog tot begin Juli en we zijn bezig aan de moei lijker dingen, zoals croquetjes. Voor de cursus voor getrouwde vrouwen zijn ook aanvragen, maar wilt U wachten tot september, dan begint een nieuwe cursus van 12 avonden. Is er ook animo voor een naaicursus voor getrouwde vrouwen Inlichtingen bij Mej v. d. Gaast aan de Huishoudschool. J. E. v. d. G. De drukte, die in ons werk steeds aan de Paasdagen voorafgaat, is nu geluwd en we kunnen in een beetje gematigder tempo aan iets nieuws beginnen. Deze keer eens iets voor de meer gevorderde meisjes van de naailessen. Voor deze meis jes is het n.l. best te doen om zelf eens een gezellig tweed pakje te maken. Tweed is in vele kwaliteiten verkrijgbaar, zowel in wol als katoen. De eenvoudigste modellen zijn voor dit ma teriaal het meest geschikt, dus een gladde rok met diepe plooi achter, het jasje recht, met glad ingezette mouwen. Ten opzichte van de kraag gaat onze persoonlijke smaak nog een woordje meespreken. Deze kan klein of groot gemaakt worden en dat is juist het prettige van zelf naaien. We ma ken precies dat, wat we zelf mooi vinden en wat het beste bij ons type past. Zullen we maar aan.de slag gaan P. H. Tijdens de voorstellingen in het Parkge bouw wordt er soms gerammeld met collec tebussen en iedereen deponeert dan daarin, mèt of zonder zucht, een bijdrage. Daarna is het „incident" meestal gesloten. Het lijkt ons aardig nu eens bekend te ma ken, wat de geldelijke resultaten van zulke zaalcollecten zijn. De hier volgende gege vens hebben betrekking op wat er in het Parkgebouw werd opgehaald in de jare^ 1954 en 1955. Wij hebben daartoe uitgekozen de collectes, die betrekking hebben op twee instellingen, welke algemeen steun genieten: Bio-Vacantieoord 1954 f 66.22 Bio-Vacantieoord 1955 f 91. Rode Kruis 1954 f 71.19 Rode Kruis 1955 f 109.43

Het Anker | 1956 | | pagina 8