A 0*nje jfêeirue ltd etóona 20 zo geheel zijn ingesteld op het individu, jammer ook, omdat hier onder deskundige leiding iets verricht wordt, waarbij nu eens geen bekers of publieke belangstelling te pas komen, doch dat geheel gericht is op lichaamsverzorging. Wij weten het, er zijn meer nuttige bezigheden, die een vrij uurtje van de meisjes vragen. En toch, meisjes, als ge nog even tijd kunt vinden, kom dan des noods om de andere week. Wellicht zult ge het later meer waarderen dan ge nu kunt vermoeden. erwijl wij dit schrijven (eind no- Y~ vember) is het niet mogelijk de finitieve mededelingen te doen omtrent de opvoeringen van onze nieuwe revue. Er wordt gedacht de „generale", dus de avond voor de leden der sportvereniging, te houden op donderdag 5 januari. Een week later, dus op 12 januari, zou dan de eerste avond gegeven kunnen worden voor de an dere mensen uit ons bedrijf. Voorlopig houden wij deze datums vast uitnodigingen voor de definitieve datums zullen zo spoedig mogelijk op de bekende plaatsen in de verschillende afdelingen vol gen. De regelingen worden op dezelfde leest geschoeid als andere jaren, zodat wij U zouden willen adviseren Uw T.O.V.A.-kaart bij de hand te houden. Voor zover wij het momenteel kunnen be oordelen, krijgen wij weer een revue met veel gezonde en gevatte humor, die in het bijzonder Riissen zo eigen is. Het begin is al even typisch Rijssens. midden op „de Hoar" zoals die eens was. Dan voeren wij U mee naar ia. dat had U nu wel graag wil len weten. Kom 't zelf maar zien, met moe der de vrouw, met Uw kinderen. Wanneer wii deze uitnodiging aan U allen doen. doen wij dat natuurlijk in de eerste nlaats na mens de Directie van ons bedrijf, die de onzet en uitvoering mogelijk maakt. Maar wij doen het ook namens alle medewerkers (sters). die, natuurlijk, hieraan meedoen om dat zij hierin hun hobbv en ontspanning vinden, doch die, wij weten dit nu wel uit ervaring, het beste beloond zijn wanneer de velen uit ons bedriif door middel van de revue een genotvolle avond bezorgd kan worden, waarnaar men ieder jaar weer uit ziet. En nu nog een paar kleine verzoekjes. De eerste avonden zijn speciaal gereserveerd voor intieme kring, dus voor de mensen uit ons bedrijf en van de Kamgaren. Niets zal ons liever zijn dan dat allen van de uit nodiging gebruik zullen maken met als in troducé hun echtgenoten, die ook wel aan een verzetje toe zijn, of, zo dit niet zou kunnen, een van hun andere huisgenoten. Laten wij daarmede volstaan. In geval van verhindering door ziekte kunt U, na overleg rustig een andere avond komen. Een tweede verzoekje is vraag geen kaar ten aan, wanneer vast staat, dat U de revue niet bezoekt. Indien U wel kaarten vraagt, die alleen toegang geven op vertoon van T.O.V.A.-kaart, zijn deze waardeloos, wan neer U niet zoudt gaan. Wij houden dan open plaatsen, hetgeen niet alleen vervelend is, doch ons bovendien geld kost. Dit kan, daarvan zijn we overtuigd, nooit in Uw bedoeling liggen. Geboren 3-10-1955 Hendrikus, z.v. E. J. H. Sprakel (Weverij) en A. Vruggink. 17-10-1955 Frederik Jan, z.v. J. H. Otten (Spoelerij) en J. M. Ligtenberg. 21-10-1955 Hendrikus, z.v. J. Rolleman (We verij en J. G. Lubberts. 22-10-1955 Hendrik Jan, z.v. G. H. Wolterink (Centr. Werkpl.) en A. Baan. 1-11-1955 Gerrit Willem, z.v. W. Tijhuis (Plaatswerkers) en W. Nijkamp. 5-11-1955 Tonia, d.v. J. Kreijkes (Spoelerij) en K. W. van Soest. 6-11-1955 Jan, z.v. J. W. Kettelarij (Centr. Werkpl.) en B. Voortman. 11-11-1955 Jannie, d.v. J. Wild (Kalanderij) en M. Seppenwoolde. 18-11-1955 Everdina Christina, d.v. A. J. Knobben (Weverij) en A. G. C. Tibben. 20-11-1955 Johan, z.v. G. J. Rutterkamp (Spoelerij) en A. Meerman. Aangenomen personeel 26- 9-1955 J. B. Fransen (Spinnerij) 26- 9-1955 G. J. Beltman (Spinnerij) 26- 9-1955 A. J. Nijland (Weverij)

Het Anker | 1955 | | pagina 22