Cf. jj. TPannenbetj vleide op 7 no it. 7955 yjn jouden jubileum C?jaottnïeu.w5 19 Op 12-jarige leeftijd trad hij voor de eerste maal de fabriekspoorten binnen en begon zijn werk in de afdeling Krasserij. In 1912 werd hij overgeplaatst naar de We verij om als wever opgeleid te worden. Hier werkt hij nog altijd tot volle tevreden heid van zijn chefs, doch ook zelf heeft hij plezier in zijn werk. Hij kan zich dan ook niet voorstellen, dat hij al 50 dienstjaren achter de rug heeft. Toch is het waar. en als bekroning op zijn lange en trouwe diensttijd ontving hij de Bedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. Op het kantoor werd hij gehuldigd door de Directie, die hem met zijn onderscheiding gelukwenste. De heer J. J. ter Horst dankte hem voorts voor het vele werk, dat hij Ge durende een halve eeuw met grote toewij ding heeft verricht en bood hem als erken ning een gouden horloge aan met inscriptie. et wandelseizoen is weer ten einde en wij kunnen de balans gaan opmaken. Als wij deze balans samenstellen op basis van het aantal behaalde prijzen op de verschillende concoursen en van de eindstand in de competitie, dan kunnen wij tevreden zijn. Nee, onze groep bijt het spits niet af, maar als zij in de eerste klas uit 14 clubs als no. 7 geklasseerd staat, is dat zeker niet gek. Misschien is het wel interessant hier even de eindstand op te geven 1. Van Heek Co., Enschede 55,10 pt 2. Blikboys, Deventer 55,6 3. WIK,Kampen 54,17 4. Zuiderkwartier, Apeldoorn 54,6 5. De Jong van Dam, Hengelo 54,1 6. Holland, Enschede 53,17 7. Ter Horst 53,16 8. Schuttersveld, Enschede 53,13 9. A.Z.V.,Deventer 53,10 10. Trekvogels, Deventer 53,6 11. Twenthe, Almelo 52,9 12. Vlugheid Kracht, Twello 52,9 13. Wandellust, Apeldoorn 51,13 14. Altijd Fit, Zutphen 51,10 Maken wij de balans op naar de stemming- in onze groep, dan mogen wij met genoegen constateren, dat deze wel zeer gunstig uit valt. Er zijn heel wat prettige tochten ge maakt, in naaste omgeving of elders, met de deelname aan de Airborne-wandeltocht als hoogtepunt en sluitstuk. Onze club is daar een "zeer geziene gast en wordt, ook door het publiek, dat daar altijd in groten getale aanwezig is, met veel symnathie begroet. Mogen wij onze meisjes in herinnering bren- p-en, dat per 1 januari a.s. de nieuwe leden lijsten aan de Bond moeten worden inge zonden? Contributie 1956, Uw aandeel f 1, moet vóór 20 december a.s. aan de leidsters worden betaald. Doet U dat zo spoedig mo gelijk even. Nieuwe leden kunnen zich te vens opgeven. Zij ontvangen dan een wan delboekje en regelmatige toezending van het maandblad van de bond. Denkt U er over U aan te sluiten Doe het dan nu en trek straks met ons uit, als de natuur weer uit haar winterslaap ontwaakt. Tot slot een enkel woord over de meisjes- sport op vrijdagavond in de cantine onder leiding van mevrouw Kranenborg. Aan deze met zorg gekozen en lichte oefeningen kan ieder meisje meedoen, dat dit wenst. De deelname uit de fabriek is betrekkelijk ge ring en dat is heel jammer. Jammer daar om, omdat deze lichaamsoefeningen toch

Het Anker | 1955 | | pagina 21