IN MEMORIAM 18 40-jarig jubileum A. Slaghekke, Batchingkamer op 17-8-1955. E. J. Harbers, Kalanderij op 26-8-1955. H. J. Ligtenberg, baas Spoelerij op 26-8-1955. J. A. Lohuis, portier op 12-9-1955. G. J. Rozendom, Weverij „Beek" op 4-10-1955. H. Nijveld, Weverij „Boomkamp" op 8-11-1955. 25-jarig jubileum J. Averesch, buitenploeg op 8-9-1955. &anl betuigingen Ondergetekenden zeggen langs deze weg Directie en personeel van Ter Horst Co. N.V. hartelijk dank voor de finantiële steun die zij van hen hebben ontvangen bij het overlijden van hun zuster. Tevens maken zij van deze gelegenheid ge bruik, om hun grote erkentelijkheid te be tuigen aan het personeel der Naaierij voor de prachtige bloemen, waarmee ze de laatste groet brachten aan hun zuster Marie. Hartelijk dank. A. Paauwe. j. h. Otten. R. Paauwe. G. J. Rutterkamp. Tot ons leedwezen vernamen wij op 30 november de tijding van bet vrij plotseling overlijden van onze medearbeider W. H. GEUZENDAM. Geuzendam werd na enige dagen van zielcte op 18 november in bet ziekenhuis te Almelo opgenomen, waar bij een zeer ernstige operatie beeft ondergaan. Hoewel bet zich eerst liet aanzien dat er nog enige hoop op herstel was, deden zich bierbij later toch complicaties voor, waardoor zijn toestand snel achteruitging en bij op 30 novem ber overleed. Met grote ontroering werd zijn overlijdensbericht in bet bedrijf ontvangen. Vanaf 26-1-1925 is bij werkzaam geweest in de afdeling spoelerij, waar bij altijd tot volle tevredenheid van zijn superieuren heeft gewerkt. Ook in de samenleving zowel binnen als buiten bet bedrijf genoot bij grote achting. Vele collega s, vrienden en buren waren dan ook bij de begrafenis aanwezig om hem de laatse eer te bewijzen, Ter Horst Co.. N.V. verliest in hem een goede en bekwame arbeider, wiens I beengaan door velen in bet bedrijf betreurd wordt. Zijn echtgenote en kind voor wie dit verlies bet allergrootste is, moge bet tot troost zijn, dat wij zijn gedachtenis in dankbare berinnering zullen bewaren- Hiermee betuigen wij onze hartelijke dank aan de bazen en collega's van de Naaierij resp. Weverij voor de prachtige fruitmand die wij tijdens onze ziekte van hen hebben ontvangen. B. J. v. d. Maat (Naaierij). H. Peters (Weverij „Beek"). Voor het cadeau, dat we bij ons 40-jarig dienst jubileum van de Directie van Ter Horst Co. N.V. mochten ontvangen, zeg gen wij haar hartelijk dank. H. Nijveld (Weverij). J. Dangremond( Weverij). Hiermede betuigt ondergetekende zijn har telijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor het prachtige gouden hor loge met ketting, dat hij bij zijn 50-jarig dienstjubileum van haar heeft mogen ont vangen. G. J. Dannenberg (Weverij). Langs deze weg betuigen wij, mede namer^ onze echtgenotes, onze hartelijke dank aam de bazen en collega's uit Spoelerij „Bijvank" voor de heerlijke krentenwegge en taart die we bij de geboorte van onze zoon van hen hebben ontvangen.

Het Anker | 1955 | | pagina 20