Gedecoreerd 30 September 1955 H Breukink, Krasserij G. ten Bolscher, Batchingkkamer J. Dommerholt, Plaatswerker A. ten Hove, Magazijn H. Nijland, Weverij J. Voortman, Kalanderij. A. J. Voortman, Sterkerij A. J. Boerman, Naaierij Allen werden nadat ze hun decoratie ont vangen hadden op het kantoor door de Di rectie ontvangen, die hen met deze onder scheiding hartelijk gelukwenste. Na de felicitatie bracht de Directie hun dank voor hun trouwe dienst en voor het vele werk dat zij gedurende zo vele jaren voor Ter Horst Co. N.V. hebben verricht. De Directie zei dat ook zij blij is, dat allen deze dag hebben mogen beleven en dat zij er trots op is dat weer zo'n groot aantal personeelsleden deze onderscheiding heeft ontvangen. Mej Voortman, die wegens ziekte niet aan wezig kon zijn werd door de heer Jordaan thuis een bezoek gebracht om haar namens de Directie te feliciteren met deze heugelijke gebeurtenis. Ook als redactie willen wij niet nalaten hiermede allen mét hun Koninklijke Onder scheiding te complimenteren en hen toe te wensen, dat het hun gegeven moge zijn deze versierselen nog lang te dragen. jelrouw 27 October 1955 - A.V.R.O. 10 November 1955 -Volksonderwijs 21 22, 24 November 1955 - Bloedtransfusie van het Nederlandse Roode Kruis. 1 December 1955 - Personeelsavond Kamga- renspinnerij „Riessen". 15 December 1955 - Gymnastiekvereniging „D.O.S." 20 December 1955 - Toneelgezelschap Joham Kaart met „Potasch en Perlemoe^^ met vacantie". Nader te bepalen datum: Overijssels Philharmonisch Orkest o.l.v. Yvon Baarspul. 21 December 1955 - Mannenzangvereniging. N.B. Op vrijwel alle voorstellingen, die van T.O.V.A. uitgaan, genieten. T.O.V.A.-leden reductie op de toegangsprijzen, welke rege ling eveneens geldt voor de bioscoop. 14

Het Anker | 1955 | | pagina 14