■flvonfi djJtj teut cya de 1/eL uwe elftallen tekort kwamen aan techniek, werd met een flinke dosis enthousiasme hersteld. Dit kwam speciaal tot uiting in de beslissing wedstrijd „Boomkamp"„Beek". Door beter voetbal vooral voor de rust overheer sten Harry en consorten en wisten dit in twee prima doelpunten van Dicky tot uit- drukkking te brengen. Na de rust toen „Boomkamp" echter met een «weldig enthousiasme op kwam zetten was it met het overwicht van de „Beek" gedaan. Het „Beek"-doel werd na rust onder hevige druk gezet, maar verder dan één doelpunt kwam het niet. Soms dreigde het spel wei eens al te fors te worden, maar gelukkig was er scheidsrechter Bruggink, die bijna alle wedstrijden leidde, en ook nu uit het goede scheidsrechtershout gesneden bleek te zijn. Op uitstekende wijze heeft hij zich steeds van deze moeilijke taak gekweten en namens alle deelnemende elftallen harte lijk dank voor deze belangloze medewerking. Ook onze enige „prof" terreinknecht Baan komt een woord van lof toe voor de keurige wijze, waarop hij steeds terrein, ballen etc. verzorgde. Geen moeite was hem teveel en steeds was bijna alles tijdig „bedrijfsklaar". De eindstand is als volgt Ofschoon het op zichzelf een hachelijke onderneming is om als leek te midden van zovele jagers en andere natuur- liefhebbbers te gaan schrijven over een aan gelegenheid, welk zo nauw verband houdt met de jacht, kan ik me niet weerhouden U iets te vertellen over een aardige belevenis van enige weken geleden. Het Kroondomein is een afgerasterd gebied, waarin wildstanden voorkomen en in stand gehouden worden en wel voornamelijk edel herten, damherten, reeën en wilde zwijnen. Jlet ging ons dit keer alleen om de edelher- flBn. die ieder jaar gedurende ongeveer 10 "agen van einde September tot begin Octo ber, tijdens de zogenaamde bronstijd, een boeiend schouw- en hoorspel opleveren On der de deskundige leiding van de opperbos- wachter een indrukwekkend figuur met een grote, fraai getooide jagershoed op en gewa pend met een pracht van een veldkijker, gingen we, toen de duisternis ingevallen was op stap. Het was volle maan, zodat we het niet mooier hadden kunnen treffen. Op een\ heuveltopje verkende onze gids het terrein en tot ieders verbazing rapporteerde hij al spoedig de aanwezigheid van een hert en enige hinden. Om de beurt konden we met de kijker een eerste blik werpen naar deze prachtige beesten, die in de verte te zien waren. We verplaatsten ons door een bosje II Gesp. Gew. Gel. Verl. Pnt. voor teg- Beek 11 10 1 21 71 16 Boomkamp 11 8 2 17 35 14 Kamgaren 12 8 4 16 45 32 Kantoor 10 3 1 6 7 22 34 Spoelerij 9 2 1 6 5 11 39 Smederij 8 2 6 4 29 30 Naaierij 11 1 10 2 26 74

Het Anker | 1955 | | pagina 11