£en nieuwe tevue op Atapel tPank It 2 tu icj In jen /Sedtij^5 competitie 1955 10 Daar het doen en laten van ons revue gezelschap in het teken van de alge mene belangstelling staat en, naar wij vernemen, „Het Anker" na dit nummer wel niet veel eerder weer zal verschijnen dan in de loop van December, menen wij goed te doen onze lezers nu reeds enkele mede delingen te verstrekken. Hoewel wij hierover nog heel weinig kunnen zeggen, zal het velen toch genoegen doen te vernemen, dat voor het komende seizoen weer een nieuwe revue op stapel staat. In grote lijnen is reeds een plan ontworpen en de samenstellers zijn druk bezig aan de uit werking, hetgeen natuurlijk een moeilijk en altijd nogal langdurig proces is. Men maakt een ontwerp, schaaft en corrigeert of, wat ook nogal eens voorkomt, gooit alles weer overboord om opnieuw te beginnen. Het is nu eenmaal zo, dat de samenstellers zeer critisch staan tegenover hun eigen werk en steeds nauwgezet rekening houden met wen sen en opvattingen van de bezoekers, in de eerste plaats dus voor eigen personeel. Hier aan mogen wij het dan ook gerust toeschrij ven, dat de revue Ter Horst Co. zich, voor al plaatselijk, maar ook in ruime omtrek, in een blijvende sympathie mag verheugen. Zoals gezegd, kunnen wij over de komende revue thans nog heel weinig zeggen. -Wij kunnen U slechts verzekeren, dat ook deze keer aan de samenstelling en aankleding de grootst mogelijke zorg besteed zal worden, met de bedoeling U allen straks in de lange winteravonden een aangename verpozing te bezorgen met Uw huisgenoten. Vrijwel alle medewerksters en medewerkers van de voor gaande jaren verlenen ook deze keer weer hun steun en Mevrouw Kranenborg uit Nij- verdal Is reeds aangevangen met de oefe^^ ningen van een groep meisjes op Zaterdag^p middag. Gaarne wensen wij van deze plaats alle dames en heren in hun hobby veel ge noegen en wij hopen t.z.t. in „Het Anker" omtrent de uitvoeringen nadere mededelin gen te kunnen doen. Ondergetekende betuigt hiermede zijn har telijke dank aan de bazen en arbeiders van de Spoelerij voor het mooie geschenk dat hij tijdens z'n ziekte van hen heeft mogen ont vangen. J. H. NIJLAND. Langs deze weg dank ik de Directie, bazen en collega's van Weverij Bijvank II hartelijk voor de prachtige fruitmanden die ik tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn terugkeer hieruit van hen heb ont vangen. J. H. NIJKAMP. Hiermede zeggen wij de Directie hartelijk dank voor het cadeau dat we bij ons 40-jarig dienst jubileum van haar hebben ontvangen. E. J. HARBERS (Kalanderij) H. J. LIGTENBERG (Spoelerij) Voor de vele blijken van belangstelling die de Directie, de bazen en arbeiders van Ter Horst Co. N.V. bij het overlijden van mijn geliefde man hebben betoond en de financi ële hulp die ik van hen heb mogen ontvan gen, zeg ik hen hartelijk dank. Wed.J. DANNENBERG-GIESBERS De groep gedecoreerden, die op 1 September j.l. een Koninklijke onderscheiding mochten ontvangen, zeggen allen die op deze dag van hun belangstellng blijk gaven, hiervoor har telijk dank. Voor de bedrijfscompetitie van dit jaar bd£ stond veel belangstelling. In 't geheel namen 7 elftallen deel. Evenals het vorig jaar voerde de „Beek" (lees For- tuna Rijssen '55) de boventoon en kwam dan ook als kampioen uit de bus. Volgens deskun digen is dit ook de ploeg, die het beste spel vertoonde en daardoor ook de meeste aan spraak maakte op het kampioenschap. Toch was het spel van „Boomkamp" en de „Kamgaren" ook lang niet mis. Hetgeen deze

Het Anker | 1955 | | pagina 10