«RB Ter Harmsel lieeft verreweg het grootste öeoi van zijn diensttijd in de Weverij doorgebracht. Hij begon zijn werk in de Spoelerij. In 1913 kwam hij in de Weverij, waar hij nog heden werkzaam is. Hij is een bekwaam wever, die uit het goede hout is gesrïeden en zijn werk tot grote tevre denheid van zijn cl. efs verricht. i G. J. Ruiterkamp Hij voigde in het bedrijf ook de gewone weg en ging dus na de eerste 8 jaar in de Spoelerij ge werkt te hebben naar de Weverij, waar hij vanaf 1913 als wever werkzaam is geweest. Duizenden rollen doek werden door hem gedurende deze jaren gefabriceerd, zodat hij voor een belangrijk deel in de afzet van ons product heeft bijge dragen. Als waardering ontving hij reeds op 1 Mei de ere-medaille voor zijn lange en trouwe dienst. Beide jubilarissen werden 's Maandags op het kantoor door de Directie ontvangen, die hen hartelijk feliciteerde met deze bijzondere ge beurtenis. De heer J. J. ter Horst liet in een korte toe spraak duidelijk uitkomen, dat hun werk, dat ze gedurende 50 jaar voor ter Horst Co. N.V. hebben gedaan, door de Directie zeer gewaar deerd is. Spreker dankte hen hiervoor dan ook hartelijk en bood hen als erkenning voor de be wezen diensten een gouden horloge aan. Na een gezellig babbeltje werd afscheid ge nomen. Beide jubilarissen genieten nog een goede ge zondheid en we willen hen naast onze felicitatie met hun jubileum nog vele gelukkige jaren toe wensen in goede gezondheid. dat hij 50 jaar geleden zich bij ter Horst Co. Zij, die gedecoreerd werden. N.V. aanmeldde. Hij werd toen bij de rolwindmg- machine geplaatst. Enige jaren later werd hij copsspoeler. Dit werk heeft hij verricht tot 1912, toen hij naar de Weverij werd overgeplaatst om het wevers vak te leren. Hij is een zeer bekwaam wever geworden, die de knepen van het vak goed kent. Op 1 Mei j.l. ontving hij de ere-medaille in de Orde van Oranje-Nassau, welke onderschei ding hij dan ook ten volle heeft verdiend. Rutterkarnp is nog zeer vitaal en doet zijn werk nog met plezier. I G. J. Pijffers. Ook Pijffers was op 3 Juli 50 jaar werkzaam bij ter Horst Co. N.V. Naar aanleiding van een nieuw afgekomen regeling zullen dit jaar en het volgend jaar een behoorlijk groot aantal arbeiders uit ons bedrijf gedecoreerd worden. Het is thans zo, dat behoudens een andere be slissing van overheidswege alle personeelsleden, die 40 jaar of langer aaneengesloten bij ter Horst Co. N.V. zijn werkzaam geweest voor 1 Januari 1957 een decoratie zullen ontvangen. Hierna zullen deze onderscheidingen in nor male gevallen met het 40-jarig dienstverband worden uitgereikt. De categorie die dus voor 1 Januari 1957 meer dan 40 dienstjaren heeft zal dus naar gelang de grootte van het aantal dienstjaren achter eenvolgens hiervoor in aanmerking komen. Door deze regeling, die dus inhoudt, dat in 1955 en 1956 een veel groter aantal personen dan normaal een jubileum zullen vieren, is het niet doenlijk, zoals gebruikelijk, van elk in deze rubriek een bijdrage te plaatsen. Wij hopen wel om t.z.t. hiermee door te gaan, doch zullen ons voorlopig moeten beperken door enkel de namen van deze personen in onder staande erelijst op te nemen. ERELIJST GEDECOREERDEN. Naam: Werkzaam in de afd.: G. J. Dannenberg, Weverij H. J. Dannenberg, Weverij W. ter Harmsel, Weverij J. Rozendom, Krasserij H. V. d. Riet, Krasserij G. J. ten Berge, Weverij J. W. Goossen, Batchingkamer A. J. Gerritsen, Weverij Gedecoreerd: 1 Mei 1955 1 Mei 1955 1 Mei 1955 1 Mei 1955 1 Mei 1955 1 Juni 1955 1 Juni 1955 1 Juni 1955 4

Het Anker | 1955 | | pagina 4