Bt'lr.: Vacantie 1955. Mede namens mijn vrouw zeg ik de Directie van ter Horst Co. N.V. hartelijk dank voor de mooie fruitmand, die wij bij ons 55-jarig huwe lijksfeest van haar hebben ontvangen. J. Hofman Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de bazen en arbeiders van Spoelerij „Boom kamp" voor het prachtige pakket, dat ik tijdens mijn ziekte van hen mocht ontvangen. G. Bargboer De gepensionneerden van ter Horst Co. N.V. zeggen de Directie hartelijk dank voor het prach tige pakket, dat zij met de Kerstdagen van haar hebben ontvangen. Ondergetekenden betuigen hun hartelijke dank aan de Directie voor het aan hen toegeken de pensioen en het prachtige wandbord, dat zij mochten ontvangen. Tevens danken zij de arbeiders (sters) en bazen van hun afdeling voor de mooie cadeaux, die zij ter gelegenheid van hun pensionnering van hen hebben ontvangen. Mej. H. Stegeman (Spinnerij) A. J. Boerman (Batchingkamer) G. W. Hageman (Sterkerij) J. H. Ligtenberg (Weverij) J. Spenkelink (Weverij) L. Nijland (Kalanderij) H. J. Juurlink (Kalanderij) J. Harbers (Pakkerij) J. Lankamp (Pakkerij) Voor de financiële steun die ik van de Directie, de bazen en arbeiders van ter Horst Co. N.V. mocht ontvangen en de belangstelling, die zij getoond hebben bij het overlijden van mijn man, zeg ik hen hartelijk dank. Wed. D. Jansen-Hofman Ondergetekenden betuigen hun hartelijke dank aan de Directie voor de prachtige cadeaux die zij bij hun 40-jarig dienst jubileum van haar hebben ontvangen. H. Bekkernens (Weverij Boomkamp) G. J. Timpers (Weverij Beek) J. H. Brunnekreeft (Weverij Beek) G. Nijland (Krasserij Bijvank) G. J. Bolink (Krasserij Bijvank) M. Ligtenberg (Kalanderij) Hiermede betuigen wij de arbeiders (sters) uit onze afdelingen onze hartelijke dank voor de prachtige fruitmand, die wij tijdens onze ziekte van hen mochten ontvangen. G. ten Hove (Weverij Beek) J. Lohuis (Kalanderij) B. J. v. d. Maat (Naaierij) Graag wil ik langs deze weg nog mijn harte lijke dank betuigen aan de Directie voor het aan mij toegekende pensioen en voor de prettige wijze waarop ik zoveel jaren bij haar werkzaam mocht zijn. Verder mijn hartelijke dank aan de collega's, vrienden en bekenden voor hun hartelijke af scheidswoorden en cadeaux die ik van hen heb ontvangen. Tevens hartelijk dank aan mijn vrienden (res sorterende onder de Centrale Werkplaats) voor de aangeboden afscheidscadeaux en voor de prettige manier waarop wij zoveel jaren mochten samenwerken. Verder ook mijn hartelijke dank aan de heren Boonstra, Paauwe, Mekenkamp en Borghuis voor de vriendelijke en waarderende woorden bij mijn afscheid tot mij gesproken. G. Rouwendal Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie van ter Horst Co. N.V. en de arbei ders (sters) van de Spinnerij voor de prachtige cadeaux die ik bij mijn 40-jarig dienst jubileum van hen heb mogen ontvangen. G. v. d. Riet Ondergetekende betuigt zijn hartelijke dank aan allen die hun medeleven hebben betoond tijdens het hem overkomen ongeval en de mooie cadeaux, die hij tijdens zijn ziekte heeft ont vangen. J. Kreijkes (Spoelerij) Voor de goede orde delen wij nog mede, dat thans definitief de fabrieksvacantie is vastge steld van 2530 Juli. Het vacantierooster voor collectieve snipper dagen enz. voor dit jaar zal binnenkort bekend gemaakt worden. 11

Het Anker | 1955 | | pagina 11