Dankbetuigingen. Ze zijn te krijgen in doosjes, heten Oropax: bij de apotheker. Het is een soort was, dat je met de vingers even zacht moet kneden en dan in de oren stoppen. Ze nemen dan de vorm van de gehoor gang aan. Je kunt weken en weken met een paar doen. Er gaan er veel in een doosje, dat f 1.60 kost. Wel te rusten! J. E. v. d. GAAST. GRADUS ROZENDOM Na een langdurige ziekte overleed op 8 April 1954 onze medearbeider Gr. Rozendom in de leef tijd van 62 jaar. Hij was in ons bedrijf wever en verstond dit vak zeer goed. Vanaf 1 Mei 1905 is hij bij Ter Horst Co. N.V. werkzaam geweest; hij heeft zijn werk altijd met grote nauwgezetheid ver vuld. Op 1 December 1953 werd hij ziek. Hoewel de laatste tijd zijn ziekte een gunstige wending leek te nemen kwam toch weer een grote inzin king, die hij niet weer te boven is gekomen. Het is voor ons bedrijf een groot verlies, doch erger is het voor zijn echtgenote, die hij onder zulke moeilijke omstandigheden moest achter laten. God trooste haar en de andere familieleden in deze moeilijke tijden. HERMANNUS NIJSINK Op 15 Mei 1954 overleed ons personeelslid H. Nijsink, in leven smeerder in de Weverij „Beek". Nijsink werd geboren op 21 October 1893 en trad op 6 Mei 1912 bij Ter Horst Co. N.V. in dienst. Enige jaren heeft hij geweven, waarna hij werd aangesteld als smeerder. Dit werk heeft hij tot volle tevredenheid van zijn bazen en medearbeiders gedaan, totdat hem plotseling zes weken geleden een ernstige ziekte overviel, die hem grafwaarts bracht. De bazen en ook verschillende van zijn col lega's waren bij de begrafenis tegenwoordig. Wij missen in hem een goede en serieuze ar beider, wiens nagedachtenis wij steeds in ere zullen houden. Zijn vrouw en dochter wensen wij sterkte om dit zware verlies te kunnen dragen. Wij danken hierbij hartelijk de bazen en me dearbeiders van onze afdeling voor de mooie fruitmand, die wij tijdens onze ziekte van hen mochten ontvangen. G. ten Hove Plaats werkers G. Willems (Kalanderij). J. Wessels (Kalanderij). H. Lohuis (Kalanderij). 11

Het Anker | 1954 | | pagina 11