Eenvoudige blouse. Sport- en Ontspanning. r>/] A*J de firma personeel beschikbaar stelt voor de administratie van de contributie en telefoon- en portokosten voor haar rekening neemt. Wat de firma niet kan doen is het bemiddelend optre den bij bezoeken van andere bedrijven. Daar het verschillende aanwezigen nodig lijkt om het nu gewijzigde reglement opnieuw te be spreken met de overige leden van hun groep, wordt besloten over twee weken opnieuw bij elkaar te komen. Gaarne nodigen wij tot deze avond al onze leden uit. Doch tevens worden hierbij uitgeno digd niet-leden, die het vorige jaar op een of andere wijze aan de revue hebben meegeweikt, dus zowel voor als achter de coulissen. Persoon lijke uitnodigingen worden waarschijnlijk met verzonden. Wel geteld waren 24 leden aanwezig op de jaarvergadering, die op 4 Maart j.l. werd ge houden. Onze voorzitter, die het m zich heeft alles altijd van de goede zijde te willen bezien, meende uit die slechte opkomst te mogen con cluderen, dat men zo met de leiding en gang van zaken,in ons verenigingsleven tevrec.en zou zijn, dat men het niet nodig vond ter vergade ring te komen. Persoonlijk zijn w.j meer critisch aangelegd en wij hadden reeds een andere me ning gevormd, die wij maar onuer de latei he ben gelaten. Toch was deze vergadering van goed gehalte, waar verschillende punten en moeilijkheden zakelijk en in goede toon werden bespr oli6ü. Na de notulen en het jaarverslag, kwam een kort resumé van de penningmeester, die zelt met aanwezig kon zijn, ter tafel. Hieruit bleek dat de inkomsten het afgelopen jaai f 913. en d uitgaven f 1169.34 hadden bedragen nadelig saldo f258.34. De aftredende bestuursleden, de heren W Pijffers en Jan Smalbrugge werden bij acclamatie herbenoemd, terwijl er enkele vacatures waren door vertrek van mej. Coops en S Borghuis en bedanken als lid van mej. Dommerholt. De vergadering ging met het be stuursvoorstel, om a anvulling van het bes aan uitsluitend te zoeken uit de Jute- en Kamgaren- fabrieken, accoord. Verkozen werden de dames Janna Reterink (spinnerij Boomkamp), Janny Kappert (naaierij), Willy Bakker (Kamgaren) en de eer H Vlogtman. Het zomerprogramma werd aan een langdurige bespreking onderwor pen Besloten werd de zomersporten op het ter- rem aan te vangen op de eerste Woensdag m Mei, zowel voor dames als voor heren, terwijl met de leiders uit de diverse voetbal-elf .allen nog een bespreking zal worden gehouden. en- slotte kwam de jaarlijkse FEESTAVOND aan de orde. Deze is vastgesteld op Donderdag 18 Maart a.s., 8 uur, in het Parkgebouw. Van 8 tot ongeveer 10 uur zullen wij bezig gehouden worden door het trio Henk Beerlage (Mans), mei. Ria ter Horst en Pierre Duro (Show). Verder zal er een goed muziekje zijn voor stem ming en een dansje voor de jongelui (van 1b tot 70 jaar). BW.gt V.L. Hiervoor heeft men, evenals bij de onderjurk, het pyamajasje en de jasschort, weer net grond patroon nodig. Voor deze blouse wordt het rugpatroon mid den achter aan de vouw gelegd. Onder de taille wordt pl.m. 14 cm. bijgeknipt om onder de rok te dragen. Op deze lengte wordt de wijdte be paald volgens de heupwijdte. Het voorpand wordt midden voor gesloten met knoop en knoopsgaten. Wij nemen dan voor overslag 2 a 3 cm. Bij deze blouse komt een splitje tot 8 cm. onder het halspunt. De schou- derplooi wordt veranderd in borstplooi. Hiervoor vouwen we de schouderplooi dicht en Knippen op pl.m. 8 cm. van midden voor de borstplooi in tot de schouderplooi en leggen zo het pa- R L. R.e. i6 va. ±S &tt6 »3 3# if&iSvjjjefê

Het Anker | 1954 | | pagina 3