De lotgevallen m een sehoorsteenpqp. we, o.o.v. Voor deze avond nodigen wij hier mede alle leden uit, die hun wekelijkse contribu tie van zes-en-een-kwart-cent hebben voldaan t.m. December. Aan ieder wordt een entree bewijs verstrekt. Uitnodiging aan het gehele personeel. Namens de Directie van ons bedrijf hebben wij het genoegen hiermede ons gehele bedrijfs- personeel uit te nodigen tot een gezellige avond, voorbereid en uitgevoerd door bedrijfspersoneel. De nieuwe revue zal voor personeel van Ter Horst Co. en voor de Kamgaren-Spinnerij draaien op Dinsdag 13, Donderdag 15, Dinsdag 20 en, zo nodig, op Donderdag 22 Januari a.s.; daarna komt de burgerij aan de beurt. Men weet het: ieder is hartelijk welkom en wij zouden er ons in kunnen verheugen, wanneer iedere ar beider nu eens tegen zijn vrouw zou zeggen: „Moeder, laten we de zorgen voor één avond eens finaal op zij zetten, daar gaan we heen". Het is zeker overbodig U te vertellen, dat onze revue-mensen steeds een programma brengen, dat voor niemand kwetsend mag zijn. Wenst U echter, om welke redenen dan ook, van deze uitnodiging geen gebruik te maken, blijf dan consequent en vraag ook geen kaarten aan met het doel deze niet te gebruiken of weg te geven. In beide gevallen blijven de plaatsen voor U open, als U ze niet gebruikt, doch ook, als U ze aan anderen geeft, die met Uw entreebiljet, waarbij de TOVA-kaart getoond moet worden, beslist niet worden toegelaten. Gepensionneerden kunnen niet, zoals andere jaren, een entreekaart krijgen bij het ophalen van hun pensioen, doch zij, die van de uitnodi ging gebruik willen maken, kunnen zich op Za terdag, 17 Januari a.s., 's middags van 2 tot 3 uur vervoegen aan de portiersloge in de Beek. Op de uitvoering van 20 Januari zullen voor deze groep een aantal plaatsen worden gereser veerd vóór in de zaal. De regeling is dus geheel als de laatste jaren, ieder kan zich bij de afdelingsbaas opgeven voor een entreekaart met introductie, daarna wordt om de avonden geloot en daarna is ruiling on derling gaarne toegestaan. Niemand kan in de zaal worden toegelaten zonder aan de controle naast de entreekaart ook de TOVA-kaart te tonen, die afgestempeld wordt. Met ploegen- werk wordt weer zoveel mogelijk rekening ge houden. TOVA-kaarten zijn strikt persoonlijk. Tenslotte nog iets. Vergeet niet Uw goede hu meur mee te brengen en schroom niet een liedje mee te zingen, als daarom verzocht wordt. Weet U, dat speelt zoveel gemakkelijker en dan komt het spel beter tot zijn recht. V. Aan deze straat verrijst een prachtgebouw. En buurvrouw langpijp gaat verdwijnen, Ter ere harer nagedachtenis, zend ik U deze kaart. Bewaar haar trouw, zij is het dubbel waard. De stormen heb ik kalm verdragen, De regen plaste op mij neer, Van 't hemelvuur was ik getuige, Bombardementen keer op keer. Eens was ik ziek, mijn huid begon te barsten. Toen kreeg 'k een ijzeren harnas aan. Met hulp van Holterwilm (de Smid), Kon ik weer spoedig stevig staan. Veel jaren heb ik getrotseerd, Bij hitte en bij kou, gestaag en fier. Eens kwam er toen een fotograaf, Die zette mij fluks op 't papier. Gelukkig, dacht ik bij me zeiven; De toekomst, dat is voor elkaar. Helaas, hoe gaat het in de wereld. Niets was er minder waar! Twee a drie wondermannen vielen op mij aan, Mijn Glorie en mijn Kroon gaan naar beneden. Zo kan ik toch niet lang meer staan, Al korter wordt m'n ik en 't heden. De techniek kwam aan de beurt. Ik moet nu gaan verdwijnen. Een heer heeft mij eenvoudig getaxeerd. En ik voorzag toen al m'n pijnen. Spoorstraat, ft/Jssoa -

Het Anker | 1952 | | pagina 6