Dankbetuigingen. Bij het vervullen van zijn plicht in de fabriek werd Harbers plotseling onwel en overleed even later. Groot was de verslagenheid in de fabriek en vooral het personeel van de afdeling Weverij Beek, waar hij werkte, was zeer onder de indruk van het gebeurde. voor de fruitmand, die mij door enkele afge vaardigden hier bezorgd werd. G. Meijerink, Sanatorium Hellendoorn. Gedurende de tijd, dat ik wegens een ongeva.1 genoodzaakt was thuis te blijven heeft het mij aan belangstelling niet ontbroken. Ik kan dan ook niet nalaten om de bazen en arbeiders uit de Batchingkamer, het bestuur van T.O.V.A., het personeel van het Parkgebouw, de revue spelers en alle andere bekenden hiervoor harte lijk dank te zeggen. E. J. Bakker. Hiermede betuig ik mijn grote erkentelijkheid aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor het prachtige gouden horloge met ketting, dat ik bij gelegenheid van mijn 50-jarig jubileum van haar mocht ontvangen. Ook de bazen en het personeel van de Naaierij dank ik hartelijk voor het mooie cadeau, dat zij mij op deze dag hebben aangeboden. H. J. Bijvank. 1898 H. HARBERS 1952 Van Harbers kunnen wij zeggen, dat hij zijn werk als wever met toewijding en met veel ijver heeft verricht. Hij bereikte de leeftijd van bijna 63 jaar. Zeer tragisch is, dat ook zijn vrouw 2 weken eerder door de dood werd weggenomen. Onze gedachten gaan uit naar de zwaarbe proefde kinderen, die andermaal binnen korte tijd zo zwaar getroffen werden. Moge hun de kracht geschonken worden om ook deze zware slag te kunnen dragen en moge onze overleden rnede-arbeider in vrede rusten. Hiermede zeg ik de Directie van Ter Horst Co. N.V. hartelijk dank voor het mooie gouden horloge met ketting, dat zij mij ter gelegenheid van mijn 50-jarig jubileum heeft aangeboden. A. J. Boerman. Tot mijn grote verrassing ontving ik een prachtige fruitmand van het gezamenlijk per soneel van de Naaierij, waarvoor ik allen har telijk dank zeg. Marietje Bosman, Sanatorium Hellendoorn. Hiermede zeg ik bazen en personeel van de Naaierij hartelijk dank voor het mooie cadeau, dat ik ter gelegenheid van mijn 25-jarige echt vereniging van hen mocht ontvangen, alsmede Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan de Directie van Ter Horst Co N.V. voor het mooie geschenk, dat wij ter gelegenheid van ons 40-jarig dienstverband mochten ontvangen. A. J. Nijland (nachtwaker). A. J. Nijland (wev. B.K.).

Het Anker | 1952 | | pagina 7