Gouden jubileum. pelijk verband geweest zijn en ongetwijfeld veel meer waardering hebben gevonden dan een dood bosje niets zeggende bloemen van de leiding. Nog iets. Als anonymus er bij denkt, zal hij voortaan zijn stukjes wel ondertekenen met V. loopbaan bij Ter Horst Co. N.V, Na een korte tijd in de handnaaierij te hebben gewerkt, ging hij naar de Naaierij, waar hij tot nu toe als keur der is werkzaam geweest. Millioenen zakken zijn door zijn handen gegaan en met een ken nersblik door hern bekeken *om de waarde van ons product hoog te houden. II. J. BIJVANK A. J. BOERMAN „Beter laat dan nooit", zegt het spreekwoord en daarom maken we hier nog melding van het 50-jarig jubileum van A. J. Boerman. Door om standigheden is dit artikeltje blijven overstaan. Op 6 Juni was het 50 jaar geleden, dat Boer man als jongen van 13 jaar zijn werk bij Ter Horst Co. N.V. begon: Hij werd geplaatst in de afdeling Krasserij, waar hij gewerkt heeft tot 1922. Hierna heeft Boerman in de buiten- ploeg gewerkt tot 1935, waarna hij in de afde ling Batchingkamer kwam. 's Morgens werd hij op het kantoor door de Directie ontvangen. De heer J. J. ter Horst sprak de jubilaris toe mede namens zijn mede-direc teuren. Spreker dankte hem voor zijn trouwe plichtsbetrachting en voor het vele werk, dat hij voor Ter Horst Co. heeft verricht. Als blijk van waardering bood spr. hem het gebrui kelijke cadeau aan. Verder wenste spr. hem van harte geluk met de ere-medaille van Oranje- Nassau en hoopte, dat hij deze versierselen nog lang zal mogen dragen. Dit is niet altijd even gemakkelijk, zegt Bij- vank, als men bedenkt, dat men ook door de naaisters op de handen wordt gekeken of er misschien ook zakken afgekeurd worden. Doch men went aan alles, ook aan de meisjes. Op het Directiekantoor werd hij ontvangen door de heer H. Jordaan, die hem mede namens de Directie gelukwenste met zijn jubileum. Spr. dankte hem voor zijn veeljarige arbeid in dienst van Ter Horst Co. N.V. en voor de toewijding, waarmee hij zijn werk verricht heeft. Als stoffelijk blijk van waardering hiervoor overhandigde hem de heer Jordaan een gouden horloge met ketting. Ook het personeel van de Naaierij liet zich niet onbetuigd en bood hem een prachtige stoel aan. Ook wij willen Boerman en Bijvank van harte gelukwensen met hun gouden jubileum en met de ontvangen Koninklijke onderscheiding. Wij hopen, dat ze nog menig jaar in gezondheid op de bekroning van hun loopbaan bij Ter Horst Co. N.V. mogen terugzien. Op 1 October vierde H. J. Bijvank zijn gou den jubileum. 50 jaar geleden begon hij zijn Met grote ontroering vernamen wij Woensdag het bericht van het plotseling overlijden van Hendrik Harbers.

Het Anker | 1952 | | pagina 6