Dankbetuigingen. Toen we in Harderwijk aankwamen, werd •eerst thee gedronken, en vervolgens een boot tocht gemaakt op de voormalige Zuiderzee om de inpoldering te bezichtigen. Dat dit zeer inte ressant was laat zich begrijpen, vooral toen de gids via de microfoon de verschillende werk zaamheden, die nodig zijn voor de inpoldering, duidelijk en klaar uitlegde. Deze boottocht duurde tot half vijf, waarna de bus weer werd opgezocht om onze tocht te vervolgen. Maar niet dan nadat eerst een vis kraam was bestormd, die met zijn prima nieuwe en vette paling tot eten noodde. Zo fijn was de vis hier in Harderwijk, dat het moeite kostte om Zwieneboorger Hendrik Jan weer mee te krij gen in de bus. Aan alles komt een eind, dus ook aan het vis eten en zodoende vervolgden we onze tocht naar het Uddeler meer. Hier werd eerst een consump tie gebruikt en toen was het tijd om te pick nicken. Dat de meegenomen broodjes goed smaakten, behoeft wel niet verteld te worden. Alles was weer prima verzorgd. Hierna werd nog een tijd zoek gebracht met verschillende spelletjes, waarvan vooral het zaklopen tegen een heuvel op de lachlust opwekte. Daar het ondertussen al aardig begon te sche meren, werd het tijd om op te breken en de bus weer op te zoeken. Het volgend doel was het Prins Bernharddal met zijn verschillende ver makelijkheden. Dat allen zich hier kostelijk vermaakten is wel te begrijpen, vooral de autobaan was voor de meisjes in ons gezelschap een grote trekpleis ter, maar ook de motorbootjes hadden niet over belangstelling te klagen. Om half elf was het echter tijd om weer te vertrekken, de meeste bonnetjes waren toch verbruikt en na eerst nog weer iets gebruikt te hebben, werd begonnen aan de laatste etappe. In Apeldoorn werd nog even gestopt om wat poffertjes of wafeltjes te eten, waarna de reis werd vervolgd naar ons goeie Oole Riessen, k waar we om ongeveer kwart voor twaalf arri veerden, wel moe, maar hoogst voldaan over de prachtige reis, die we gehad hadden. Rest ons nog, namens allen, die deze reis hebben meegemaakt, dank te brengen aan hen, die kosten noch moeite hebben gespaard om ons deze mooie middag te bezorgen. DE REVUE-SPELERS." Hiermede dank ik bazen en arbeiders van Spinnerij Beek hartelijk voor de prachtige fruit mand, die ik tijdens mijn ziekte ontving. Dieka Nijland, Beek. Hiermee betuig ik mijn hartelijke dank aan bazen en personeel van Spinnerij Beek voor de prachtige fruitmand, mij tijdens mijn ziekte ge schonken. Marie Bekhuis, Spinnerij Beek. Hiermede zegen wij de bazen en arbeiders uit de Batchingkamer hartelijk dank voor de heer lijke krentenwegge, welke wij bij de geboorte van onze zoon mochten ontvangen. H. Schreurs en echtgenote. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan de Directie voor het mooie geschenk, dat wij ter gelegenheid van ons 40-jarig dienstverband van haar hebben ontvangen. G. H. Altink. S. Bargboer, Weverij. T. Vrugteveen, Krasserij. Hiermede betuigen wij onze oprechte dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor het aan ons toegekende pensioen bij het verlaten van het bedrijf en het prachtige wandbord, dat wij als herinnering aan onze diensttijd bij Ter Horst Co. N.V. ontvingen. Verder zeggen wij ook de bazen en arbeiders van onze afdelingen dank voor de cadeaux, die wij bij ons afscheid van hen mochten ontvangen. Mej. H. H. Bakker, Naaierij. Mej. G. Kamphuis, Naaierij. G. W. Beldman, Naaierij. G. Geerling, Krasserij. G. ter Harmsel, Kalanderij. H. Lankamp, Wev. Beek. B. J. Scheppink, Plaatswerker. F. Smit, Nachtwacht. H. Teela, Kalanderij. Mede uit naam van mijn vrouw zeg ik hierbij allen, die blijken van belangstelling hebben ge geven bij onze 25-jarige echtvereniging harte lijk dank. Ook aan de Directie mijn dank voor de ge legenheid die ze mij heeft geboden die dag in de kring van mijn familie door te brengen. D. Markvoort, Kalanderij. Ondergetekende zegt hiermede de Directie hartelijk dank voor het hem toegekende pen sioen en voor het prachtige wandbord, dat hem als een herinnering werd aangeboden. G. Dannenberg, oud-baas Sterkerij. Ondergetekenden zeggen de Directie hartelijk dank voor het hun toegekende pensioen bij het bereiken van hun 65-jarige leeftijd. G. Pluimers. G. J. van Brussel. Mede namens mijn vrouw zeg ik de Directie hartelijk dank voor het aan mij toegekende pen sioen en het mooie wandbord, dat ik van haar mocht ontvangen bij het beëindigen van mijn werk als parkbaas. Tevens ben ik ook mijn collega's tuinlieden zeer erkentelijk voor het mooie cadeau, dat zij mij bij mijn afscheid hebben aangeboden. G. Drenth.

Het Anker | 1952 | | pagina 7