Dankbetuigingen. Mej. H. LANK AMP. Na eerst de nodige proviand te hebben ingeno men, werd de reis begonnen. Er heerste direct een prima stemming, welke nog verhoogd werd, toen er een bijzondere tractatie werd aangeboden. Na Holten, Bathmen, Zntfen, Brummen en Die ren, werd eerst naar de Postbank gereden, waar allen zeer verrukt waren over het prachtige natuur schoon. Vandaar ging het naar Rozendaal met het prach tige kasteel en zijn mooie tuin. Hier hadden we echter wat tegenspoed, omdat het kasteel op Zater dag gesloten was. Vragen of het niet mogelijk was het toch te bezoeken, had tot resultaat, dat we na een half uur wachten, in welke tijd we koffie dron ken, wat volgens plan in het openluchtmuseum zou gebeuren, we toch in de gelegenheid gesteld werdén het kasteel te bezichtigen. Wat hebben we genoten op de kettingbrug en de bedriegertjes. Velen kwa men er met nat textiel af. Door sommige meisjes was hierop echter wel gerekend, want toen we in het openlucht-museum kwamen, waren er een paar bij, die de jurk verwisseld hadden voor een broek. Het openlucht-museum had ook veel belangstel ling, vooral de verschillende klederdrachten vonden we bijzonder mooi. Erg lang konden we hier niet blijven, want er was voor ons 0111 1 uur eten besteld in Ouwehands Dierenpark. Na nog even een bezoek te hebben gebracht aan het Grebbe-kerkhof, kwa men we om 1 uur in de Dierentuin, waar we ver wacht werden, zodat we direct in de grote zaal van het hotel konden eten, wat prima in orde was. Na het eten nog een bezoek aan de verschillende dieren en om drie uur weer in de bus naar Doorn, waar het kasteel van de Keizer werd bezichtigd. Non, non, wat was det mooi, den Keizer hef nog wa wat achtereloaten, hoorden we verschillende meisjes zeggen. Het plan was 0111 in Amersfoort te winkelen, maar daar het inmiddels bijna 5 uur was, hebben we dat in Zeist gedaan. Na een rondrit in de om geving van Zeist, hebben we koers gezet naar Hoe velaken, waar we opnieuw de inwendige mens heb- ben versterkt, ditmaal met het brood dat door ons meegenomen was. Het was daar erg gezellig, een stukje muziek wekte bij enkele meisjes de dans- lust op. Nadat een palinghandelaar de rest van zijn paling aan verschillende meisjes had verkocht en hij hiervoor de ledige dozen van ons brood in ruil kreeg, werd de reis voortgezet tot Apeldoorn, waar in het Prins Bernharddal de laatste consumptie werd verstrekt en nog even in verschillende ver makelijkheden het hart werd opgehaald. Hier trof fen we ook de andere reisclub van Spinnerij Boom kamp, welke naar Amsterdam was geweest en nog enkele meisjes uit Spinnerij Bijvank, die met een ander gezelschap naar Arnhem waren geweest. In Apeldoorn hebben we nog de prachtige verlichting kunnen bewonderen. Rest nog te vermelden, dat we de gehele reis getracteerd werden op verschillende versnaperin gen, dat we om 11 uur zeer voldaan in Rijssen terug waren, een goede chauffeur en goede bus hadden. Vooral willen wij niet vergeten de Directie har telijk dank te zeggen voor de ontvangen reis- bijdrage. Afd. Spinnerij „Bijvank". Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn harte lijke dank aan mijn collega's uit Weverij Bijvank II voor de mooie krentenwegge, die wij bij de geboor te van onze zoon van hen mochten ontvangen. D. Nijsink. Hiermede dank ik de hazen en arbeiders uit Krasserij Beek hartelijk voor de prachtige fruit mand, die ik tijdens mijn ziekte ontving. M. Nieuwenhuis. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan de Directie en mede-arbeiders voor de mooie cadeaux, die zij ons ter gelegenheid van ons 40-jarig jubileum hebben aangeboden. Mej. H. Wolterink, Naaierij. B. ten Bolscher, Centr. Werkplaats. B. J. Gerritsen, Weverij Bijvank II. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan Directie, bazen en arbeiders (sters) voor de finan ciële steun, die ik mocht ontvangen bij het over lijden van onze man en vader. Tevens dank ik allen, die hij zijn ziekte en over lijden blijk hebben gegeven van hun medeleven. Wed. J. W. Goorman-Rohaan. Hiermede zeggen wij bazen en arbeiders uit de spinnerijen Boomkamp en Bijvank hartelijk dank voor de heerlijke taart en krentenwegge, die wij bij de geboorte van onze zoon Otto mochten ont vangen. G. Voortman en echtgenote. Wij zeggen onze Directie hartelijk dank voor het mooie cadeau ons hij gelegenheid van ons 40-jarig jubileum aangeboden. J. van Heek J. Willems W. Smalbrugge Op 8 Mei 1952 overleed na een smar telijk lijden onze mede-arbeidster Haar heengaan heeft ons diep getrof fen en wij beschouwen dit als een groot verlies. Wij zullen haar gedachtenis steeds in hoge ere houden. Bazen en mede-arbeidsters van de Naaierij.

Het Anker | 1952 | | pagina 7