G. TER HARMSEL Mej. H. H. Bakker, Handnaaierij F. Smit, Nachtwacht H. Lankamp, Weverij Mej. G. Kamphuis, Handnaaierij. 's Morgens werden ze op het hoofdkantoor door de voltallige Directie ontvangen. De heer J. J. ter Horst dankte hen allen persoonlijk voor het vele werk, dat ze voor ter Horst Co. N.V. hebben ge daan. Spr. bracht hierbij nog verschillende momen ten van vroeger in herinnering, waarop een zeer geanimeerd gesprek volgde. Ook werd gesproken over hun resp. liefhebberijen, waar ze straks meer tijd voor zullen vinden. Volgens enkelen zal deze liefhebberij bestaan uit ,,'n kiesken hoaln" of misschien wel ,,'n beesje". Weer anderen voelen hier niet voor en denken aan een andere sport. De heer J. J. ter Horst zegt blij te zijn, dat allen nog zo vitaal zijn en zich nog niet oud voelen. Spr. hoopt dan ook, dat ze nog lang van hun pensioen en een welverdiende rust zullen genieten. Vervol gens biedt hij hun een mooi blauw geschilderd wandbord aan als een herinnering aan hun dienst tijd bij ter Horst Co. N.V. De Directie complimenteerde hen met deze on derscheiding en sprak de wens uit, dat zij deze ver sierselen nog lange jaren zullen mogen dragen. H. H. BAKKER H. LANKAMP De heer Scheppink dankt namens de gepension- neerden de heer ter Horst voor de goede woorden tot hen gesproken. Verder brengt spr. de Directie dank voor het hun toegekende pensioen alsmede voor het mooie bord, dat hun als aandenken werd aangeboden. Alvorens afscheid te nemen, aldus spr., wensen wij U het allerbeste en wij hopen, dat het bedrijf moge groeien en bloeien tot in lengte van dagen. Voor Mej. H. H. Bakker en G. ter Harmsel was het een verrassing toen hun door de burgemeester namens H. M. de Koningin de medaille in de Orde van Oranje-Nassau werd opgespeld. Baas Dannenberg nam ook op 10 Juni officieel afscheid. Op 22-9-1944 moest hij zijn werk neer leggen wegens een onwillig been. Hoewel zijn ge zondheid overigens zeer goed was kon hij niet weer zijn dagelijkse taak opnemen. Op 19-2-1900 kwam hij in de fabriek en werd geplaatst in Spoelerij Beek. Vervolgens ging hij naar Sterkerij Beek. In deze afdeling heeft hij zijn sporen verdiend. In 1909 werd hij bevorderd tot baas van de afdeling Sterkerij Nieuwe Fabriek, waar hij tot het laatste toe veel werk heeft ver richt. De Directie ontving hem op het Kantoor, waar hem bij monde van de heer J. J. ter Horst dank gebracht werd voor zijn werkzaamheden in het bedrijf.

Het Anker | 1952 | | pagina 5