Lees- bibliotheek Parkgebouw Nieuwe aanwinsten Dankbetuigingen M. Teela. Het eerste treffen was tussen Smederij en Kantoor en, laten wij maar direct vertellen, dat het 33 is geworden. Ja, dat hadden Kasje en Smitje niet gedacht toen het ver in de tweede helft al 3—1 voor de Smidse stond, 't Zijn fijne kerels, daar niet van, maar je kunt ze moeilijk ontlopen, al is ons sportterrein dan ook nog zo groot. Vooral niet, als ze de wind in de zeilen hebben. Nu ja, als het dan 32 wordt, wordt Gerhard wat bleekjes en Kasje wil naar huis, omdat het wel eens kon regenen. En als het dan werkelijk gelijk wordt is er een lachen de derde en verder niets. Maar in ernst, deze eerste ontmoeting tussen de twee rivalen van het vorige jaar was prachtig, gemoedelijk en zeer sportief. En een beetje „voeren" om de lijn. Wij doen er gaarne aan mee hoor, kom maar op! Het voorlopige programma is: 29 Mei: WeverijKamgaren Comb. 5 Juni: Beek aBeek b 6 Juni: WeverijKantoor 9 Juni: Kamgaren Comb.Smederij 12 Juni: WeverijSmederij 16 Juni: Beek aKantoor 19 Juni: Beek bKamgaren Comb. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan de Directie voor het mooie geschenk, dat wij ter gelegenheid van ons 40-jarig dienstverhand van haar mochten ontvangen. S. Baan (Wev. Boomkamp) W. Kreijkes (Wev. Beek) J. Nieuwenhuis (Wev. Boomkamp) H. Nijzink (Wev. Beek) F. A. Pfeiffer (Wev. Beek) G. Tijhuis (Wev. Beek) H. Zonnebelt (Wev. Beek). Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn harte lijke dank aan de baas en arbeiders van Weverij Bijvank II voor de prachtige krentewegge, welke wij ontvingen bij de geboorte van onze dochter. Hiermede zeg ik allen, die bij mijn 25-jarige echtvereniging blijk gaven van hun belangstelling, ook mede namens mijn vrouw, hartelijk dank. M. ten Hove. Hiermede betuig ik mijn grote dank aan de Directie en Kern voor het medeleven bij het mij overkomen ongeval en voor de prachtige fruitmand, die ik van hen mocht ontvangen. Eveneens mijn grote erkentelijkheid aan het personeel van de Weverij Bijvank II voor hun mooie gedicht en de mand met versnaperingen. E. Goossen. Op Zondag 18 Mei overleed na een lang durige ziekte, doch nog zeer onverwachts, onze mede-arbeider F. J. GOORMAN. Zijn heengaan heeft ons diep getroffen en betekent voor ons een groot verlies. Zijn gedachtenis zal bij ons steeds in hoge ere blijven. Bazen en mede-arbeiders uit Spoelerij „Beek." Ondergetekende betuigt hiermede haar grote erkentelijkheid aan de Directie, bazen en arbei ders (sters) voor de financiële steun, die zij mocht ontvangen bij het overlijden van haar man. Wed. B. Tijhof-Berghorst. Hiermede zeggen wij de Directie, hazen en arbeiders hartelijk dank voor de financiële steun, die wij mochten ontvangen bij het overlijden van onze man en vader. Verder danken wij allen, die bij het ongeval en bij zijn overlijden door hun hulp of belangstelling van hun medeleven hebben blijk gegeven. Wed. Koster en kinderen. 2087 Roothaert, Mr. A. Onrust op Raubrakken 2088 Rossum, R. v. Cinderella 2089 Sapper Bulldog Drummond in Dartmoir 2090 Schurink, G. Onder de glanzende zeilen van de vrijbuiters jonk 2091 Seghers, A. Het zevende kruis 2092 Simenon, G. Maigret op vacantie 2093 - Place de la Concorde 2094 Stewart, G. R. Storm op komst 2095 White, N. G. Voor hem geen bazuinen 2096 Werfhorst, A. v. d. De eenzame 2097 Verschoor, L. Groentjes in 't blauw 2098 Apperlo, M. De laatste tocht 2099 Brown, J. D. Dominee in Dixie 2100 Dekker, Joh. Onvolwaardig 2101 Krijger, H. De witte duiven

Het Anker | 1952 | | pagina 8