HU mt' Jubilea ti mmmmm J J. H. LIGTENBERG. J. H. Ligtenberg trad op 4-3-'02 bij Ter Horst Co. N.V. in dienst. Het grootste gedeelte van zijn werkzaamheden ligt in de weverij, waar hij eerst als wever, en sedert 1935 als touwbaas werkzaam is. Hij staat bekend als een ambitieus werker en prettig collega. »,s~ Y?'-- - i scheiding, aan hen namens H.M. de Koningin uit gereikt. Verder bracht spr. hun dank voor bet vele werk dat ze getrouw al een halve eeuw voor Ter Horst Co. N.V. hebben gedaan en hoopte, dat ze tot hun pensioengerechtigde leeftijd in goede gezondheid dit werk mogen blijven verrichten. H. J. NIJLAND H. J. Nijland ging voor het eerst op 2-3-'02 de fabriekspoort binnen, waar hij als -haf ter, daarna als oplegger bij de breaker en vervolgens als roving- bediende werkzaam was. In 1910 werd hij als baas aangesteld, waar hij in deze functie nog steeds zijn beste krachten aan het bedrijf geeft. Aan hem werd de zilveren medaille in de Orde van Oranje-Nassau uitgereikt. Ter gelegenheid van dit jubileum, werd hij op het hoofdkantoor door de Directie ontvangen, waar hij door de heer J. J. ter Horst werd gefeliciteerd met deze Koninklijke onderscheiding, en die hem namens Ter Horst Co. N.V. bedankte voor zijn diensten, die hij zo lange tijd aan het bedrijf heeft gegeven. Spreker J. TEN BERGE. J. ten Berge begon zijn loopbaan op 4-3-'02, als wevershulp en is dit werk tot nu toe blijven ver richten. Geen wonder dat hij, wat zijn werk betreft, het naadje van de kous weet. Met opgewektheid bedient hij nog dagelijks zijn getouwen, tot tevredenheid van zijn superieuren. Ter gelegenheid van hun 50-jarig dienstverhand werd hun de bronzen medaille in Orde van Oranje- Nassau uitgereikt. Op het hoofdkantoor werden ze door de Directie ontvangen, die hen bij monde van de heer J. J. ter Horst complimenteerde met hun dienstjubileum, alsmede met deze bijzondere onder- ij M. PAS.

Het Anker | 1952 | | pagina 3