SPORT De jaarlijkse Sportdag In volle actie. men denkt, dat deze jongens straks teruggeplaatst zouden moeten worden. De Directie zegt, dat zij een en ander wel degelijk onder het oog :gëzien heeft, doch dat men er ook rekening mee moet houden 0111 de productiekosten zo laag mogelijk te houden. Ook zij zal evenmin graag willen, dat men mensen moest ontslaan; zij zal alles doen om dit te voorkomen. Mocht er verder op grote schaal uitgebreid moe ten worden, dan zal dit wel nader met de Kern worden besproken. De Kern verklaart zich hierna met deze gang van zaken accoord, waarna de Voorzitter de kern leden dankt voor haar medewerking in deze. Hierna sluiting. L. Het voornaamste gebeuren van de afgelopen maand in onze sport, is ongetwijfeld onze jaarlijkse êportdag geweest. Hieraan was vastgekoppeld de opening van ons mooie nieuwe terrein bij de Kam- garen. Och neen, veel „tam-tam" is hierover niet gemaakt, een kort en hartelijk woord van onze voorzitter (in 4 dagbladen geheel verkeerd weer gegeven) en daarna een nog korter bedankje door Joh. Poortman, namens de sportgemeenschap T.H. C. Een hartelijk hoeratje volgde en daarna ver overden onze jonge mensen op deze mooie Zater dagnamiddag met een lach het nieuwe terrein. Maar ook met de vreugde van het jonge, bruisende leven, dat zich hier in sport en spel naar hartelust kan uiten, tot heil van lichaam en geest. Bij de prestaties van de heren werd het zwaarte punt van het kantoor naar de fabriek verlegd, waar B. Jansen in de Driekamp met 1291 punten eerste werd, gevolgd door de kampioen van de beide voor gaande jaren G. W. Webbink met 1209 punt, A. H. ter Horst met 1134 punt, H. Leferink met 1039 en J. Bronsvoort met 1001 punt. Een felicitatie voor de kampioen van dit jaar is hier zeker op zijn plaats. Individueel waren voor de diverse onderdelen de uitslagen als volgt: 100 meter hardlopen: B. Jansen, A. H. ter Horst, G. W. Webbink, J. Bronsvoort en H. Leferink. Verspringen: B. Jansen, H. Leferink, G. W. Web bink, A. H. ter Horst en A. J. Bruins. Hoogspringen: G. W. Webbink, B. Jansen, H. Vosgezang, J. Bronsvoort, A. J. Bruins, W. Haase, A. H. ter Horst en H. Leferink. 800 meter: H. Jelsma, J. Bronsvoort, B. Jansen, W. Poortman en A. J. Mensink. Touwtrekken: 1 Beek, 2 Kantoor en 3 Smederij. Bij de dames was het, evenals vorig jaar, mej. S. Borghuis, die als eersLe in de Driekamp eindigde. Hier was de uiteindelijke bezetting als volgt: S. Borghuis 1012 punt, T. de Vos 921 punt, T. Kwintenberg 866 punt, M. Dommerholt 799 punt, J. M. Dennekamp 743 punt, Jenny Poortman 737 punt en D. v. d. Belt 728 punt. 80 meter hardlopen S. Borghuis, M. Dommer holt, T. de Vos, T. Kwintenberg, J. H. Dennekamp^ C. Willems en R. ten Berge. Verspringen: Jenny Poortman, G. ter Maat, D. v. d. Belt, J. M. Ruiterkamp, S. Borghuis, J. Bruins en T. Kwintenberg. Hoogspringen: T. Kwintenberg, D. v. d. Belt, J. H. Dennekamp, S. Borghuis, K. v. d. Belt, M. Borg huis, J. Bruins, M. Averesch, H. Dommerholt en A. Beunk. Balwerpen: K. v. d. Belt, Jenny Poortman, S. Borghuis, T. Kwintenberg, J. Dennekamp, H. Steen bergen en D. Tijhof. Kampioen 1951. Met een toepasselijk woord werden de diverse prijsjes na afloop door onze voorzitter aan de winnaars(sters) uitgereikt. Wij vestigen de aandacht van onze meisjes op de Driekamp, en dan speciaal op de klassering in 80 meter hardlopen, verspringen en hoogspringen. De winnares van deze Driekamp eindigt met hard lopen als no. 1, verspringen als no. 5 (gelijk met no. 4) en hoogspringen als no. 4, gelijk met alle tussenliggende nummers tot 10. Dames, hieruit volgt, dat er heel weinig voor nodig is om naar de hoogste eer van deze sportdag een gooi te doen.

Het Anker | 1951 | | pagina 2