Oplossing Kruiswoordpuzzle no. 8 Dankbetuigingen Kleine dingen Wijzigingen in het programma moeten voorbe houden worden. De aanvangsuren zijn globaal ge nomen, doch getracht zal worden de verschillende onderdelen vlugger af te werken en genoemde aan vangsuren te vervroegen, waarmede men wordt verzocht rekening te houden. Wij zijn zo vrij aan te nemen, dat voor de afwer king alle helpers(sters) van het vorige jaar ook dit jaar bereid zijn weer hun medewerking te ver lenen, waarvoor zij tijdig de nodige lijsten zullen ontvangen. Deze eerste sportdag op ons prachtige nieuwe terrein moet in alle onderdelen slagen en wij doen dan ook hierbij een beroep op aller medewerking, niet alleen voor een grote deelname, die elke deel name in de vorige jaren moet overtreffen, maar ook doen wij een beroep op aller medewerking de wedstrijden correct te doen verlopen door onmid dellijk bij oproep aan de start te verschijnen en verder het terrein voor de spelen vrij te laten. En dan nog een laatste verzoek, ook aan belang stellenden, die, naar wij vertrouwen, in grote getale van hun belangstelling zullen doen blijken: ontzie de jonge aanplant en houdt het terrein netjes. U weet wel: papieren ontsieren, enz. Zeer verrast door de mooie bloemenhulde en het prachtige cadeau, die ik mocht ontvangen ter ge legenheid van mijn 25-jarige echtvereniging, zeg ik, mede namens mijn vrouw, hazen en personeel van Spinnerij „Beek" daarvoor hartelijk dank. G. Sikkelbein. Ondergetekenden zeggen Directie en personeel van hun afdeling hartelijk dank voor hun belang stelling en voor de prachtige cadeaux, die hun bij gelegenheid van hun 40-jarig jubileum werden aangeboden. J. Roosink. A. J. Landeweerd. A. Goossen. D. Nijland. Hattelijken daank an bazen en oarbeiders van Spinnerieje de Bèkke Vuur den mooi'n groot'n krintenwengn, Denwe op den heugelijken dag vuur enkele wekke Van oe allen zo spontaan moggen ontvang'n. Jao, wiej eerlke wal geleuven Lekker smaakn zonne snie der van. Meer in 't lessen bleef ter niks van oawer, Jao, oaweral zit een énne an. Nogmoak wille wiej oewleu hattelijk daank'n, 't Hef oons eerlke good 'edaon, En met ne lekkeren krint'nstoetn-klaank Hew oonzen daank in ,,'t Anker" 'estoan. G. Kwintenberg en echtgenote. G. H. Heuvelman en echtgenote. Weet ge, dat een heel klein wondje, Hoe onschuldig het ook schijn', Wel eens vaak zó erg kan worden, Dat 't gevaarlijk zelfs kan zijn: Weet gij, hoe één enkel vonkje Boerderijen legt in as? Hoe door slechts één klein gezegde Haat onstaat, waar vriendschap was? Weet gij, hoe één enkel woordje Kan verwekken bitt're smart? En hoe soms één klein vuil lachje Ons een dolksteek is in 't hart? Weet gij, hoe door slechts één leugen Al 't vertrouwen wordt geschokt? Enkel door één kleine misdaad Groot're worden uitgelokt? Och, wat hebben kleine dingen Dikwijls schrijnend leed gebracht; Kleine onvoorzichtigheden Maakten zonneschijn tot nacht. 't Is waar, 't zijn maar kleinigheden, Maar ze doen meestal zo'n pijn. Laat ons met die kleine dingen Dus vooral voorzichtig zijn. Rijssen, 31-8-1951. J. H. M. Horizontaal: 1. ras 4. iep 8. lel 9. n.m. - 11. nu 12. el 13. toom 16. alt 18. panlap 20. era 22. as 23. ark 24. tas 26. ar 27. prospectus 30. nu 30a. e.k. 32. N.L. 34. ia 36. partisanen 42. ik 44. zei - 45. den 46. la 47. bom 48. netten 51. dok 53. loom 55. leem 57. er 58. re 59. sik 60. nar. Verticaal: 1. rel 2. al 5. en 6. pul 7. draak 8. het 9. non 10. mol 13. taks 14. match 15. dra 17. l.s. 18. proberen 19. patro nen 21. arm 23. A.R. 25. S.U. 27. pulp 28. pro 29. sein 30. n.m. 31. ka 33. os 35. rib 37. ar 38. Tiel 39. adem 40. en 41. mak 43. k.o. 46. l.o. 49. toe 50. tor 52. les 54. Ier 56. mi 58. Ra. In totaal kwamen er 20 goede oplossingen binnen. Bij loting werden als prijswinnaars aangewezen: T. Brandriet (Spoelerij) le prijs. W. Gerritsen (Naaierij) 2e prijs. G. J. Nijsink (Kantoor) 3e prijs.

Het Anker | 1951 | | pagina 6