Kra»»*» Kantoor 8 4 2 2 10 13 7 Beek 1 8 4 1 3 9 17 9 Beek 2 8 3 3 2 9 9 10 Smederij 8 4 0 4 8 15 7 N. Fabriek 8 1 2 5 4 7 28 Wandelsport. kantoor ziet, in deze laatste ontmoeting is wel zeer scherp naar voren gekomen, dat de juiste sport- opvatting het toch ver wint van elke rivaliteit en dit is het, dat wij ten hoogste hebben kunnen waar deren, hiermede hebben alle spelers ons persoon lijk, en ik durf zeggen: velen, meer genoegen ge daan dan de eer van het kampioenschap van de kantoorploeg, hoezeer wij dit ook op prijs stellen. En ook hebben wij met veel genoegen de sportieve opvattingen van Beek 1 en de gezonde humor van deze ploeg gevolgd, humor, uitgedrukt in de rake tekeningen van een hunner, waarvan wij de laatste uitgave hieronder publiceren en welke tekening voor zichzelf spreekt. De eindstand is als volgt: gesp. gew. gel. verl. pt. voor tegen In de laatste weken werd aan geen enkel con- fcours deelgenomen, hetgeen niet wil zeggen, dat er niet werd gewandeld. Het tegendeel is het geval. Iedere Zaterdagmiddag trekt Johan met zijn ploeg naar buiten 0111 lucht te happen. Ja, dat ook, doch ook, 0111 de ploeg, die vele nieuwelingen telt, op te leiden tot een homogeen geheel, waarmede wij straks eer kunnen inleggen. Misschien dit seizoen nog als het wat mee loopt, doch anders voor het volgende seizoen. De kern van de oude garde, waar mede Johan zoveel resultaat bereikte, is nog steeds aanwezig, anderen hebben „kennis" en, nietwaar, dan is het vaak mis. Laten de jongeren zich om die kern scharen, de ernst en het enthousiasme van deze doorgewinterde tippelaarsters overnemen, en alles komt goed. Training buiten. De avonden worden steeds korter en niet lang meer zullen wij de oefeningen buiten kunnen voort zetten. Zolang dit echter nog even mogelijk is, laten wij het dan zoveel mogelijk uithuiten en als het even kan, wat vroeger komen. Jaarlijkse sportdag. Deze wordt dit jaar, althans bij goed weer, ge houden op Zaterdag 15 September a.s., waarmede ons nieuwe terrein bij de kamgaren tevens, zij het dan meer of minder officieel, zal worden geopend. Zij, die aan de verschillende sporten wensen deel te nemen, worden verzocht zich ten spoedigste na het verschijnen van dit nummer, doch uiterlijk Maandag 10 September, op te geven hij Johan Poortman, de leidsters der meisjesafdelingen of bij Jan Jansen. Na die datum is deelname uitgesloten met het oog op de voorbereidingen, die moeten worden getroffen. Het programma luidt als volgt: 2.00 uur precies: 80 meter dames, hoogspringen heren, vèrspringen dames. 2.45 uur: 100 meter heren, hoogspringen dames, vèrspringen dames. 3.30 uur: 800 meter heren, balwerpen dames. 4.00 uur: Finales 80 meter dames, 100 meter heren. 4.15 is, dat uur: Touwtrekken heren. (De bedoeling de deelnemende afdelingen voetbal ieder uit de spelers een 4-tal samenstellen. Buiten deze groepen kunnen geen ploegen worden toege laten met het oog op de beschikbare tijd.) 4.45 uur: Bekerwedstrijd N.S.B. Nijverdal T.H.C. (De beker werd het vorige jaar door T. H. C. gewonnen.) (Zo mogelijk zal, tijdens de voetbalwedstrijd, nog een korfbalwedstrijd worden gespeeld, mits een ge schikte dames-tegenploeg kan worden gevonden.)

Het Anker | 1951 | | pagina 5