Dankbetuigingen deelgenomen aan de Jubileum-wandeltocht van Van Heek Co. Ter voorkoming van misverstand zij medegedeeld, dat de leider minder te spreken was over die meisjes, die een festival in de buurt prefereerden boven deelname aan een tocht, waar voor door de vereniging officieel was ingeschreven. Erg sportief kunnen wij het ook niet vinden. Hoe wel de groep, waarmede Johan deelnam, uitstekend gelopen heeft, moesten wij ons met een vierde prijs tevreden stellen. Hoewel niet officiëel, hebben dit jaar een groter aantal meisjes aan de avond-vierdaagse deelge nomen. De belangstelling hiervoor bleek in onze plaats van de zijde van het publiek zeer groot te zijn en dat onze meisjes bij de burgerij in een goed blaadje staan, bleek wel uit de „vracht van bloe men, die haar bij thuiskomst werden aangeboden, hetgeen natuurlijk zeer gewaardeerd werd. Op 30 Juni werd deelgenomen aan het concours in Brammen. Terwijl wij dit schrijven, is ons de officiële uitslag niet bekend. Daar de jury 's avonds na het concours „zoek" was, kon geen resultaat door de organiserende vereniging worden medegedeeld. Och ja, die Zaterdagclubs lopen maar zo'n beetje xneeWij kunnen het niet anders dan in hoge mate onsportief vinden. V oetbalbroek jes. Tijdens de wedstrijden zien wij de spelers met verschillende kleuren voetbalbroekjes, terwijl des tijds aan alle afdelingen een voldoend aantal broekjes uitgegeven is. In het vorig Anker, ver zochten wij die leden, die niet meer spelen, hun broekjes in te leveren, waaraan zegge en schrijve één speler heeft voldaan. Willen de leiders van de verschillende elftallen ons eens behulpzaam zijn en de nalatigen op hun plicht wijzen? V oetbalschoenen. De uitgeleende schoenen dienen direct de volgen de morgen na iedere wedstrijd weer bij Jan van de Akke terugbezorgd te worden. Wij vrezen niet, dat men in de verleiding zal komen hiervan stamppot te koken, doch regel moet er zijn, ook op het magazijn bij Averesch. Nu wij het toch over voetballen hebben. De laatste maand bracht nogal enige verrassingen. De smederij, die hoog op het paardje zat en, naar men zegt, reeds een nieuwe balpoint op zicht had, kreeg klop van de Beek met 10, maar deze af deling nam wraak op het Kantoor, dat met 3 0 ten onder ging. Och ja, dan denken we aan het spreekwoord: „wraak is zoet Maar er is ook nog een ander spreekwoord, dat luidt: „wie het laatst lacht, enz." En nu dacht de Beek op zijn beurt, dat het aan het Kantoor een zacht eitje zou hebben, zo met een 05, de vijf dan voor de Beek. Maar ook dat viel enigszins anders uit en hier trok het kantoor met 5—1 aan het langste eind, waarmede de balans vrij aardig in evenwicht gebracht is. Beek II gooide intussen nog meer roet in het eten en bracht de Smederij een 10 nederlaag toe, en daar tenslotte Beek IBeek II gelijk speelden, is nu nog van alles mogelijk. Alleen de N.F. komt wat achteraan, doch dit elftal is best in staat voor verdere verrassingen zorg te dragen. De stand is t.e.m. 30 Juni als volgt: gesp. gew. gelijk verl. pnt. V. t. Beek I 5 3 1 1 7 9—5 Beek II 5 1 3 1 5 46 Smederij 4 2 0 2 4 8—12 Kantoor 4 1 2 1 4 76 N.F. 4 0 2 2 2 3—12 Contributie-inning. Wij wijzen er nog eens op, dat iedere Dinsdag avond bij het verlaten der fabriek bij de portier Beek of uitgang station de contributie voldaan kan worden. Een hoogst eenvoudige regeling, als ieder zijn plicht kent. Maar men wijst er ons op, dat sommige leden waarschijnlijk niet weten waar de portiers gehuisvest zijn. Of is het onwil? Het kwartje van de maand is ieder lid verschuldigd. Wil men het dan persé laten oplopen tot een jaar contributie van 12 kwartjes, ons best, maar wij zullen dan t.z.t. de kwitantie voor dit bedrag zonder mankeren aanbieden. Niet-leden. Meerdere deelnemers aan de sport hebben zich nog niet als lid laten inschrijven, hetgeen men ook op Dinsdagavond aan de portiershuisjes kan doen. Heren, de tijd van „onderduiken" is gelukkig voor bij. Kom op, of wij komen je halen! Houd de eer aan je zelf. V. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan bazen en personeel van de „Pakkerij", voor he\.^ medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Verder zeg ik Directie, bazen en het gehele personeel van Ter Horst Co. N.V. harte lijk dank voor de financiële steun, die ik van hen mocht ontvangen. G. KREIJKES—NIJSINK. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan de Directie, bazen en personeel van Ter Horst Co. N.V. voor het medeleven tijdens de ziekte en bij het overlijden van onze zuster en behuwdzuster Johanna Assink. Tevens zijn wij de Directie zeer erkentelijk voor het pensioen, dat zij wekelijks van haar mocht ontvangen. Fam. BARGPETER. Fam. ASSINK.

Het Anker | 1951 | | pagina 8