Pijffers heeft ruim 49 jaren zijn beste krachten aan het bedrijf gegeven. Het grootste gedeelte van deze tijd was hij keurder in de Naaierij, waar hij G. J. PIJFFERS inilJioenen zakken aan een nauwkeurige controle heeft onderworpen. In verband met minder goede gezondheid werkte hij de laatste jaren in de huiten- ploeg. Na een operatie in Februari 50 heeft hij het bedrijf met vervroegd pensioen verlaten. Momen teel gaat het wel beter met hem en we wensen hem dan ook nog van harte een volkomen genezing toe. Op het Kantoor werden de gedecoreerden door de Directie ontvangen en hartelijk gelukgewenst met deze hoge onderscheiding. In een korte toe spraak liet de heer A. H. ter Horst uitkomen, dat de Directie met veel genoegen heeft kennis ge nomen van de aan hen betoonde eer en dankte hen voor het vele werk. dat ze hij Ter Horst Co. N.V. met zoveel liefde en plichtsgetrouwheid hebben vervuld. Onder het genot van een kopje koffie werd nog Been poosje gezellig nagekeuveld en verschillende vermakelijke voorvallen uit het verleden opgehaald. Op 1-5-1951 vierde G. W. Beldman zijn 50-jarig jubileum. Op dezelfde dag ontving hij de bronzen medaille van de Orde van Oranje Nassau. Beldman begon zijn loopbaan bij Ter Horst Co. N.V. zoals zovelen in die jaren, in de Handnaaierij. Nadien heeft hij nog enkele jaren in verschillende bedrijfsafdelingen gewerkt, doch werd in 1908 over geplaatst naar de Naaierij om als keurder te worden opgeleid. Dit werk heeft hij met de grootste plichts betrachting tot op heden verricht. Op het Kantoor werd hij door de Directie ont vangen, die hem hij monde van de heer A. H. ter Horst hartelijk feliciteerde met de ontvangen onderscheiding en hem dankte voor het vele werk, dat hij gedurende zo lange tijd voor Ter Horst Co. N.V. heeft verricht. Spr. bood hem bij deze gelegenheid het traditionele geschenk, een gouden horloge met ketting aan, hierbij de wens uitspre- G. W. BELDMAN kende, dat hij zowel de medaille als het horloge nog lange tijd zal mogen dragen. De bazen en personeel van de Naaizaal boden hem eveneens enige passende cadeaux aan, waar mee Moeder Beldman zeer in haar nopjes bleek te zijn. 5 Mei j.l. was het precies een halve eeuw ge leden, dat Nijsink zijn eerste schreden richtte naar de fabriek. Via de handnaaierij kwam hij H. J. NIJSINK een half jaar later in de Spoelerij. Hier werkte hij achtereenvolgens 3 jaar bij de kruisspoelma- chines en 4 jaar bij de copsspoelmachines. In

Het Anker | 1951 | | pagina 9