i Dankbetuigingen In de cantine bij het afscheid nemen van D. Schuiterd en D. ten Hove. Ondergetekenden betuigen hiermede hun grote erkentelijkheid aan de Directie van Ter Horst Co N.V. voor het aan hen toegekende pensioen en het prachtige wandbord, dat ze als herinnering aan hun diensttijd bij ter Horst Co N.V. hebben ontvan gen. H. Goorman, J. Hendertink, D. ten Hove, G. W. van de Maat, H. J. Nieuwenhuis, J. W. Nieuwenhuis, J. H. Nijland, U. Schuiterd, J. W. Seppenwoolde, J. Willems. Ondergetekenden zeggen hiermede de bazen en het personeel van hun afdeling hartelijk dank voor de mooie cadeaux, hen bij hun afscheid op 29 December jl. aangeboden. J. Hendertink (Pakkerij), D. ten Hove (Wev. Beek), H. J. Nieuwenhuis (Naaierij), J. W. Nieuwenhuis (Batch.k. Beek), J. H. Nijland (Batch.k. Boomk.), D. Schuiterd (Wev. Beek), J. W. Seppenwoolde (Wev. Boomk. en Bijvank II). Ondergetekenden, oud-arbeiders van ter Horst Co N.V., betuigen hiermede hun hartelijke dank aan de Directie van Ter Horst Co N.V., voer de harte lijke woorden tot hen gericht, alsmede voor het aan hen toegekende pensioen bij het bereiken van hun 65e verjaardag. J. Voortman, K. Koning, W. H. Pas, W. H. Rutterkamp. Voor enige dagen werd mij door mijn mede arbeiders, ingevolge mijn ziekte, een prachtige fruitmand met het volgende gedicht aangeboden, waarvoor ik hun bij deze hartelijk dank zeg. Zuna. M. Lankamp. Aan onze vriend en collega Mannes Lankamp. Mannes Lankamp, nu je ziekte V el wat heel lang heeft geduurd, Wordt uit enkel medeleven Jou een mand met fruit gestuurd. Heerlijk fruit, vol vitamine A en B en zelfs nog C; Laat het je maar heerlijk smaken, Ook je vrouwtje eet maar mee. Misschien gaat hierdoor verdwijnen Al je moeheid, beste man; Verder sterkte en de wens nog: Gauw bij ons terug, als 't kan. Je collega's van Bijvank II.

Het Anker | 1951 | | pagina 6