En nu onze dames. Het jaarlijkse uitstapje naar de Airborne te Oosterbeek zit er weer op. jam mer genoeg was het dit jaar een regendag en een allesbehalve prettige temperatuur. Maar daar door lieten de talrijke wandelaars (meer dan 4000) zich niet afschrik ken en het vas, als altijd, een bont gewemd van groepen en er heerste ook nu, ondanks regen en koude, een prettige stemming. Als men van zo'n wandelfestijn te rug keert, is het eerste wat men bij thuiskomst vraagt: „En de eerste prijs?" Nee, de eerste prijs heb- 9 INft ben wij ook dit jaar niet kunnen ii ii meebrengen, die was voor „Fa- Ondanks nat tot oh het flanelletje, tornt ome Seoel, tij de rust Een SSStqroejfeïen' hij het hotel Rijnzicht te Rent,,,,, fris en monter tinnen. dSÏSSS meebracht. Ja lezer, de tweede prijs uit bijna 200 groepen, van heinde en ver daar in Ooslerbeek bij elkaar gekomen Er waren voor 7 burgergroepen 7 prijzen en zij, die in deze rubriek van 7 vallen, be horen tot de allerbesten. Hulde aan onze meiks, die ook deze keer de eer van onze vereniging op buitengewone wijze hebben hoog gehouden. Natuurlijk, wij zijn ^voldaan, maar niet tevreden. Dat zullen wij eerst zijn, wanneer wij in de „Vaandelafdelmg" aange land zijn, dus wanneer wij de eerste prijs meebrengen. Onze groep zal daar naar blijven streven, daarvan zijn wij zeker. Een van onze beste, we mogen zeggenvan onze allerbeste leden, zal ons waarschijnlijk binnen afzienbare tijd gaan verlaten, hoewel wij de datum gaarne zo lang f®, -, On mogelijk uitgesteld zullen zien. Het is ons bestuurs- lid Hanna Poortman, een meisje van weinig woorden, .'/'VA I maar iemand van de daad. Zij is vanaf de oprichting een t-.. van de steunpilaren van onze vereniging geweest, be- r Jw ja i■mmsm ln de pauze laat zich een boterham met een lekkere warme kop thee goed smaken. Een zitje vindt men overal. scheiden en onopvallend, maar iemand, aan wie wij alles kon den overlaten. Dezer dagen zal zij een andere verbintenis, een voor het leven, aangaan en daarvoor moeten natuur lijk onze clubbelangen wijken. Doch wij willen niet nalaten Hanna van deze plaats en voor het front der troepen hartelijk Aangetreden vóór de aanvang van de tweede etappe. dank te brengen voor alles, wat zij met veel opoffering van tijd en met zoveel ambitie voor onze sportgemeenschap gedaan heeft en wij willen hierin gaarne betrekken haar a.s. man, die haar steeds de volle vrijheid liet zich aan haar sport te geven.

Het Anker | 1950 | | pagina 6