Hobby-tentoonstelling W den de pensioenbrief, alsmede een herinne ringsbord als aandenken aan hun diensttijd bij Ter Horst Co., hierbij de wens uitspre kende, dat ze nog vele jaren van een wel verdiende rust zullen mogen genieten. De 31e Mei is voor de dames Poortman, Assink en Tempelman een dag geweest, die ze niet licht zullen vergeten. Op deze dag zullen ze nog vaak terug zien, daar het voor hen betekende het af scheid van een lange werkzame periode van hun leven. Van hun jeugd af waren ze ge wend deze arbeid te verrichten. Als een mijlpaal zal deze dag in hun her innering blijven voortleven, daar hier hun zeer arbeidzaam leven verwisselde voor een meer rustig bestaan. Hoewel wij ze wat hun H. E. POORTMAN op 12, 13 en 15 Mei 1950. werk betreft, node laten gaan, kunnen wij ze toch geen ongelijk geven, dat ze het nu wat kalmer aan gaan doen. 's Morgens zijn de scheidenden ontvangen op het gemeentehuis, waar hun de burge meester de ere-medaille in de Orde van Oranje-Nassau opspeldae. Verder werden ze door de Directie ont vangen, die hun in een hartelijke toespraak dank bracht voor het vele werk, dat ze voor Ter Horst Co. gedurende zo lange tijd verricht hebben. De heer A. H. ter Horst bood hun vervolgens de pensioenbrief aan, alsmede een herinne ringsbord als aandenken aan hun diensttijd bij Ter Horst Co., en sprak daarbij de wens uit, dat ze nog vele jaren van hun pensioen mogen genieten. M. TEMPELMAN JOHa. ASSINK Na eerst het voor en tegen afgewogen te hebben op de club, zijn wij dan toch over durven gaan tot een kleine bescheiden tentoonstelling van de werk stukken, door de Hobby-leden gemaakt, Om reden van huishoudelijke aard in het Parkgebouw, konden wij niet eerder dan Donderdag 11 Mei onze beno digde stands voor elkaar maken, zodat het die avond allemaal in eens gesjouwd en gebouwd moest worden. Gelukkig hadden wij reeds van te voren een plan beraamd hoe en hoedanig. De jongens hebben werkelijk gezweet om het voor elkaar te krijgen. Nu moeten wij er nog bij zeggen, dat Mej. Kippers ons haar aesthetisch advies niet onthouden heeft, waarvoor wij haar hartelijk dan ken. Om 11.15 uur was het dan ook zover, dat we met een gerust geweten naar huis gingen om Vrij dag de rest voor elkaar te maken. Ondanks het feit, dat we in het voorafgaande„Anker" bericht gegeven hadden van de voorgenomen tentoonstel ling, bleek het Zaterdag, dat velen niet eens wisten, dat we werkelijk de zaal ingericht hadden. We hebben toen besloten, na overleg met de heer Men- sink van het Parkgebouw, om Maandag 15 Mei ook nog open te houden. Uit het aantal bezoekers, dat we geteld hebben, blijkt, dat juist de liefhebbers en de mensen, die het wel aardig vinden, ons met een bezoek vereerd hebben. Om het eens populair te doen, hebben wij iedere bezoeker een formuliertje gegeven, waarop men dan z'n keuze kon uitbrengen in de 4 groepen. Zo kregen wij een uitspraak wat de mooiste dingen waren en eraan verbonden, dat wie de winnende nummers had gekozen, kans had op de keuzeprijs in de diverse groepen. Daar er drie mensen waren, die de juiste eerste 4 winnende nummers hadden gekozen, hebben wij geloot in welke groep zij wonnen. In de andere groep is tevens door loting uitgemaakt, wie der kiezers hier de keuzeprijs had. 5

Het Anker | 1950 | | pagina 4