Jubilea. Vacantie genoegens. H. HARBERS 7 Juni was het 50 jaar geleden, dat H. Harbers voor het eerst de fabriekspoort bin nenstapte. Een halve eeuw heeft hij met am bitie en een flinke werklust zijn werk vervuld in de Krasserij. Om gezondheidsredenen is hij gedwongen momenteel zijn werk te laten rusten. Harbers werd door de Directie op het privé-kantoor ontvangen. De heer A. H. ter Horst wenste hem van harte geluk met zijn jubileum en zegde hem dank voor het vele werk, dat hij voor Ter Horst Co. heeft gedaan. Als stoffelijk blijk van waardering overhandigde spr. hem vervolgens het ge bruikelijke cadeau. Verder vermelden wij nog, dat hem op 6 Juni door H. M. de Koningin de ere-medaille van Oranje-Nassau werd toegekend als er kenning voor zijn trouwe plichtsvervulling gedurende een halve eeuw. Wij hopen, dat'Harbers nog weer zijn volle Deze zijn velerlei. Als we na de vacantie ons oor te luisteren leggen, horen we dan ook vaak mooie ver halen van wat men gezien of meegemaakt heeft. Een idee van ons is thans om eens te proberen enkele van deze verhalen in een soort opstel op papier te krijgen en aan .de redactie van ons blad in te zenden. Wie weet schuilen er onder onze arbeiders nog wel, wier pennevrucht een aardig artikeltje kan opleveren voor ,,Het Anker". Tot nu toe hebben we bijv. van onze ,,loze vissertjes" nog geen taal of teken (latijn) ge hoord. gezondheid zal herkrijgen en dat zijn wens in vervulling mag gaan om de tijd, die hem nog scheidt van zijn pensioen, weer zijn oude plaats in de Krasserij te mogen innemen. G. POORTMAN i Poortman had er op 10 Juli j.l. 50 dienst jaren .opzitten. Als jongen van 14 jaar trok hij zijn werk kiel aan om in de Batchingkamer zijn loop baan bij Ter Horst Co. te'beginnen. Onafgebroken heeft hij zijn werk in deze afdeling als bosjesmaker met grote ijver en toewijding verricht en doet zijn werk thans nog met evenveel plezier als vroeger. Op het kantoor werd hem door de hfeer A. H. ter Horst dank gebracht voor alles wat hij voor Ter Horst Co. heeft gedaan, en bood hem als waardering hiervoor het ge bruikelijke geschenk aan. Ook zijn collega's lieten zich. niet onbe tuigd. Dat zij de vriendschap en hulpvaar digheid van hun collega op prijs stelden lieten zij uitkomen door hem bij deze gele genheid een prachtige leunstoel aan te bieden. We stellen ons voor om voor het beste opstel een prijs beschikbaar te stellen en een of meer opstellen in het volgende nummer op te nemen. Zo ook voor onze foto-vrienden. U maakt van uw vacantie natuurlijk een aantal foto's. Stuur hiervan enige in. Voor de mooiste vacantie-opname zal ook een prijs worden beschikbaar gesteld. In de foto moet echter de gedachte aan vacantie tot uitdrukking komen. Jongens en meisjes, doe je best en veel succes. Verder een prettige vacantie DE REDACTIE.

Het Anker | 1950 | | pagina 12