Sport. Wanneer wij onder deze rubriek ook ons revue-geze'schap mogen rangschikken, hebben wij voor onze lezers goed nieuws. Door drukke werkzaamheden, vooral in de afd. Smederij, welke afd. het dan toch maar in hoofdzaak moet doen, was het lang niet zeker, dat we dit seizoen tot een reveutje zouden kunnen komen, hetgeen zeker velen met ons zouden hebben betreurd. Ieder van ons wil wel eens een verzetje, juister, ieder heeft dat op zijn tijd wel eens nodig. En nu is het wel zo, dat wij dat „verzetje" niet persé behoeven te zoeken middels een revue uit de Smidse, maar wij kunnen daar direct tegenover stellen, dat onze personeelrevue in de afgelopen jaren zo goed van opzet was en de uitvoeringen zo de toets der citiek konden doorstaan, dat wij voor een ontspanningsavond voor ons personeel hiertegen moeilijk iets anders zouden kunnen stellen dat in breden kring meer gewaardeerd zou worden. Het is' daarom, dat wij met genoegen melding maken van de nieuwe revue, die bereids in studie genomen is. Het ligt in de bedoeling deze nieuwe revue in Januari op te voeren. Aan de revue kunnen ook weer een aantal meisjes deelnemen en hiervoor is natuurlijk onder onze meisjes wel weer animo. Als de oefeningen met evenveel animo gevolgd worden, wordt het ongetwijfeld weer OKÈ. Na tuurlijk moet later een selectie worden toegepast, ieder op de juiste plaats, de een zingt beter dan de ander, doch die ander is voor iets anders weer geknipt. Dat komt alles best voor elkaar. In verband met de werktijden van het ogen blik voor meerdere meisjes en ook om andere redenen moeten de aanvangsuren wat gewijzigd worden. Het aanvangsuur van de heren is gesteld om 7 uur precies en 8 uur de deur uit want dan komen de dames. Na de dames gymnastiek volgt dan nog een oefening voor de meisjes, die aan de revue deel nemen. Dus heren met stijve en stramme benen of met aanleg voor corpulentie, noteert U even goed de datum en uur van aanvang. In ons vorig nummer konden wij nog niet de definitieve puntentelling geven van de driekamp dames en heren van de laatste sportdag. De juiste telling is als volgt dames heren Uit de damessportafdeling is deze maand weinig te vermelden. De, Woensdagavondsport loopt aardig, al kunnen er nog meer bij. Als we nog eens een mooie najaars Zaterdagmiddag zouden krijgen, zouden we met onze wandelclub nog wel eens een tripje kunnen maken, b.v. eens even met een treintje naar Deventer en dan wandelend terug, of naar de andere kant b.v. naar Hengelo en dan tippelend via Delden bin nendoor terug. Een pracht tochtje zou dat zijn. Wie er voor voelt geven zich op bij de bekende adressen Dina—Hanna—Jo—Johan. Jenny Poortman 1240 T. Kwintenberg 1188 S. Borghuis 1171 M. ten Hove 1036 D. v. d. Belt 957 G. Webbink 1646 H. Leferink 1430 J. Bronsvoort 1351 A. H. ter Horst 1329 A. J. Bruins 1218 Uit de afd. herensport is al enige keren gevraagd wanneer de winteroefeningen weer aanvangen. Om met de deur in huis te vallen, op Woensdag, 2 November a.s., dus de eerste Woensdag in November, (inmiddels ingegaan). Wij hebben er de vorige keer reeds op ge wezen, dat een kleinere prestatie meer of minder op enig onderdeel voor de driekamp van zoveel invloed kan zijn en wanneer men bovengenoem de telling even nauwkeuriger bekijkt, valt dit wel in het bijzonder op bij de damesafdeling. Daar heeft Jenny Poortman de leiding met 1240 punten en dan volgen als uitstekende tweede en derde de dames Kwintenberg en Borghuis met 1188 en 1171. Vooral de verrichtingen van Truitje, die wij de laatste keer meer in het bijzonder gevolgd hebben, willen wij even onder de loup nemen. Ze deed het prachtig met het hoogspringen en eindigde daar als eerste van de meisjes. Ook in het hardloopnummer stond zij in de eerste rij

Het Anker | 1949 | | pagina 7