zowel bij de Heren als bij de Dames, dit jaar groter was dan enige keer tevoren. En toch, on danks de grotere deelname, liep alles vlotter dan vorige jaren, dank zij de uitstekende organisatie van Jan Jansen, die alles precies op papier uitge stippeld had, zodat niemand behoefde te vragen, terwijl Hein Roosink met accuratesse het terrein verzorgd had, zodat ook hier niets stagneerde. De Generale Slaf. Een woord van dank brengen wij ook gaarne aan de jury en verder aan allen, die op enigerlei wijze tot een goede voorbereiding en vlugge afwerking hebben bijgedragen. Wij kunnen er niet toe over gaan de individuele prestaties te releveren en mogen volstaan met te constateren, dat deze ieder jaar beter worden. Prijswinners(sters) waren als volgt: Driekamp dames Jennie Poortman, T. Kwinten- berg, S. Borghuis, M. ten Hove en D. v. d. Belt, bij de heren G. Webbink, H. Leferink en J. Brons voort. De wisselprijs dames is nu definitief gewon nen door mej. J. Poortman, terwijl bij de heren onze voorz. houder was, welke prijs nu voor de tweede keer door de heer Webbink werd veroverd. Even rusl voor een volgend nummer. Verspringen dames Jennie Poortman, J. Poortman Jr,. H. Poortman, M. ten Hove, M. Borghuis, A. Nijland, S. Borghuis en G. Legtenberg do. hoog springen T. Kwintenberg, Jennie Poortman, D. v. d. Belt, M. ten Hove, S. Borghuis. G. Leg tenberg, A. Nijland, M. Deijk, J. Poortman Jr. 80 meter dames T. Kwintenberg, A. Borghuis. M. Willems, D. Poortman, M. ten Hove, A. De aanloop voor een hooglesprong. Nijland, H. Poortman, K. v. d. Belt, Boegspriet dames S. Borghuis, K. v. d. Belt, D. Ruiterkamp, W. Nieuwenhuis, M. Eshuis, J. Reterink, M. Averesch. Bij de heren was de volgorde op de 100 meter W. Wolterink, J. Bronsvoort, G Web bink, A. J. Bruins, H. Dangremondverspringen H. Leferink, G. Webbink, J. Bronsvoort, W. Wol terink, H. Dangremond hoogspringen G. Webbink,. A. H. ter Horst, H. Leferink, J. Bronsvoort, A. J. Bruins: 800 meter J. Bronsvoort, J. Harmsen, H. Dangremond, W. Poortman en G. J. Baan. Tot slot werd een partijtje voetbal gespeeld tussen Ter Horst 6 Co. N.V. en de Nederl. Stoombl. te Nijverdal om een wisselbeker. Voor de eerste keer ging deze beker naar Nijverdal, daar de bezoekers met 2-1 zegevierden. Wij volstaan met dit korte overzicht. De oplettende deelnemer of deelneemster zal uit deze wedstrijdjes nog wel iets hebben geleerd. Wij kunnen bij de dames onze crack, mej. Jennie Poort man met haar succes van harte gelukwensen en wij hopen, dat zij het volgende jaar om de nieuwe wisselprijs rret evenveel lust de strijd zal aanbin den. Maar nieuwe krachten zijn aan het opkomen en als Truitje zich een weinig meer gespecialiseerd zou hebben, zou zij reeds dit jaar een behoorlijke kans gemaakt hebben, zoals er trouwens meer zijn. Meisjes, zet 't em op. Bij de heren is niet zo heel veel veranderd. Webbink, Leferink, Bronsvoort, Bruins, Wolterink en onze voorz. staan, althans nu nog, in de voorste rij, al heeft onze voorz. het dit jaar wel wat laten zitten. Onder vier ogen heeft hij ons gezegd een volgend jaar op-

Het Anker | 1949 | | pagina 6